سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 نوامبر 2021 | 12:19 ب.ظ

انتقاد نماینده مردم اردبیل در مجلس از افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها

انتقاد نماینده مردم اردبیل در مجلس از افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، گفت: علی‌رغم انتظارت مردم، قیمت کالاها خصوصاً کالاهای اساسی نه تنها کنترل نشده، بلکه در ماه‌های اخیر افزایش سرسام آوری نیز داشته که در این زمینه بایستی فکر اساسی و اقدام راهبردی توسط دولت انجام گیرد.

صدیف بدری، نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی،اظهار کرد: متأسفانه در حال حاضر وضعیت قراردادهای کارگران با نابسامانی‌هایی مواجه است که این موارد سبب ایجاد اجحاف کلان، در حق کارگران می‌شود.

وی بیان کرد: بررسی قراردادهای ایمنی کارگران در عرصه‌های مختلف کاری مورد بررسی قرار می‌گیرد و در این زمینه برای ساماندهی انواع و اقسام قرادادهای کاری و شرکتی، برنامه‌هایی در دستور کار قرار داده‌ایم که  بایستی مورد توجه واقع شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ساماندهی انواع و اقسام شیوه‌های به کارگیری کارگران و اصلاح آن‌ها جزو اولویت‌های اساسی بوده و در این زمینه نیاز است تا برای همیشه کار در نهادهای دولتی و  خصوصی به صورت رسمی و پیمانی احصاء شود.

بدری بیان کرد: انتظار داریم تا دولت نسبت به ساماندهی وضعیت قراردادهای کارگران اقدامی عاجل انجام دهد، تا بیشتر از این زیر سایه‌ گرانی‌ها له نشوند.

وی تصریح کرد: مشکل دیگر تبعیض در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان است، به طوری که برخی مدیران و کارکنان با ۲۵ سال تجربه حقوق اندکی دریافت می‌کنند.

بدری بیان کرد: اصلاح لایحه رتبه‌بندی معلمان نیز از اهم مواردی است که بایستی هر چه سریع‌تر در کمیسیون آموزش مجلس مورد توجه قرار و در صحن مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس یازدهم، گفت: علی‌رغم انتظارت مردم، قیمت کالاها خصوصاً کالاهای اساسی نه تنها کنترل نشده، بلکه در ماه‌های اخیر افزایش سرسام آوری نیز داشته که در این زمینه بایستی فکر اساسی و اقدام راهبردی توسط دولت انجام گیرد./ایکنا

کد خبر : 19711

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس