سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 4 نوامبر 2021 | 12:15 ب.ظ

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل با صدور بیانیه ای، ضمن محکوم کردن توطئه های استکبار جهانی، یوم الله ۱۳ آبان را گرامی داشته و با آرمان های انقلاب، امام امت و شهدا تجدید میثاق کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

یوم الله ماندگار ۱۳ آبان، در حیات مبارزاتی ملت بزرگ ایران، از یک سو این اعتراف شیطان بزرگ را یادآور می شود که قدرت استکبارستیزی، منطق و عقلانیت رهبری و جوانان انقلابی می تواند هرگونه گستاخی و دسیسه چینی بر علیه جمهوری اسلامی ایران را پاسخی کوبنده داده و نقش بر آب کند.

همه قدرت های بزرگ دنیا و البته ملت های مظلوم و رنج کشیده در جریان رخداد انقلابی ۱۳ آبان، شاهد حقارت، سرگردانی و سرآسیمگی ابرقدرتی بود که علاوه بر افتادن نقاب نقاق از چهره‌اش، خفت و زبونی شکست طبس را نیز تجربه کرد.

از سویی دیگر یادآور حماسه، ایثار و فداکاری های دانش آموزان عزیزی است که یاد و خاطره فرزندان دلیر انقلاب را برای همیشه جاودانه کرده و درسی فراموش نشدنی برای تمام دانش آموزان و جوانان سراسر دنیا باشد.

اتفاقی که برگرفته از مکتب “هیهات من الذله عاشورای حسینی” بود تا با ابرقدرت های چپاول گر به مبارزه بی امان پرداخته و عزّت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهد و اینگونه است که به عنوان روز دانش آموز و مبارزه با استکبار، به عنوان حماسه خونین لاله های انقلاب در جریان نهضت اسلامی گرامی داشته شود.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان اردبیل، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، بار دیگر بر اعجاز توان و نیروی ایمان و ابتکار داخلی در برابر تحریم، تحریف و تهدیدات خارجی شیطان بزرگ تاکید کرده و همگام با ملت رشید ایران اسلامی از هیچ تلاشی برای موفقیت کشور در عرصه‌های مختلف فروگذار نخواهند کرد.

اعضای این شورا، شکوه سیزدهم آبان را پاس داشته و بر از خودگذشتگی و دشمن ستیزی با سران کفر تاکید نموده و ضمن تجدید میثاق با آرمان های انقلاب، امام(ره)، رهبری معظم و شهدای والامقام، هرگونه توطئه ابرقدرت های جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار و همدستان این رژیم پلید را محکوم می نمایند.

اینک یاد و خاطره حضرت امام امت(ره) و همه شهیدان عزیزمان را گرامی می داریم و بلندتر از هر زمان دیگر فریاد می زنیم:
مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل

کد خبر : 19708

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس