سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 نوامبر 2021 | 12:28 ب.ظ
استاندار اردبیل:

تحول‌خواهی با عملیات جهادی امکان پذیر است

تحول‌خواهی با عملیات جهادی امکان پذیر است استاندار اردبیل گفت: هر گونه تحول و تغییر موجب رشد، شکوفایی و توسعه می‌شود و این هدف جز با اقدامات جهادی، انقلابی و کار در میدان تحقق نمی‌یابد.

سید حامد عاملی روز دوشنبه در نشست با اعضای قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت زهرا(س) اظهار کرد: حضور جوانان در عرصه و اقدامات انقلابی آنها انگیزه فعالیت و هدف‌گذاری را در مسوولان مضاعف کرده و روحیه خدمت‌گذاری بی‌منت را در مسوولان افزایش می دهد.

وی مهمترین هدف در خدمتگذاری را اخلاص و پاک دستی دانست و افزود: مهمترین هدف و انگیزه افراد خدمتگذار داشتن خلوص نیت و سرشت انسانیت است و اخلاص و نیت پاک سبب به نتیجه رسیدن تلاش‌ها و اهداف خواهد بود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: وقتی جوانان مخلص بدون کوچکترین تمنا پای کار در میدان هستند مسوولان هم باید با انگیزه و اراده راسخ برای رسیدن به نتیجه مطلوب تلاش کنند.

عاملی ادامه داد: تلفیق کار جهادی و ساختار اداری در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی را با بهره‌گیری از امکانات موجود تا پایان سال مورد توجه قرار خواهیم داد و در صورت حصول نتیجه مثبت نسبت به توسعه آن به سایر بخش‌ها سعی خواهیم کرد.
وی اقدامات قرارگاه فرهنگی- اجتماعی حضرت زهرا(س) را یک الگوی تمام عیار برای سایر نهادها دانست و افزود: امروز با شنیدن دیدگاه‌ها و گزارش کمیته‌های مختلف این قرارگاه برای آینده امیدوار شدم که این برنامه‌ها می‌تواند برای کشور یک الگوی عملیاتی باشد.
استاندار اردبیل گفت: زحماتی که این جوانان در گذشته متقبل شده‌اند باید با برنامه ریزی های مدون و اهداف سازمانی به نتیجه مطلوب برسد.
وی تاکید کرد: باید در محلات کم برخوردار ، روستاها، مدارس و حواشی شهرها تیم‌های عملیاتی از همین جوانان تشکیل گردد و با استفاده از امکانات موجود سامانه اداری در کنار آن کار جهادی مسایل و مشکلات شناسایی شده بررسی و حل شوند.
عاملی بیان کرد: در روستاهایی که از امکانات رفاهی کمتری برخوردارند با برنامه‌ریزی محرومیت زدایی را آغاز کنیم و هر آنچه که نیاز دارند احصا و در حد امکان در اختیار این زحمتکشان قرار دهیم.
وی خود را از متن جامعه و جوانان گام دوم انقلاب دانست و اظهار کرد:بنده به عنوان بخشی از جامعه شانی جز خدمتگذاری به مردم ندارم و مدیون خون شهدایی هستیم که خون خود را برای عزت و شرف مردم و کشور نثار کردند.
در این نشست تعدادی از اعضای قرارگاه فرهنگی حضرت زهرا(س) دیدگاه‌های خود را در زمینه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، تربیت و آموزش، حوزه خانواده و بانوان، بخش علمی، حوزه گردشگری و ورزشی بیان کردند./ایرنا

کد خبر : 19667

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس