سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 31 اکتبر 2021 | 20:39 ب.ظ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

اجتماع مردمی گرامیداشت ۱۳ آبان ماه در شهیدگاه اردبیل برگزار می‌شود‌

اجتماع مردمی گرامیداشت ۱۳ آبان ماه در شهیدگاه اردبیل برگزار می‌شود‌ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اجتماع مردمی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش‌آموز در شهیدگاه اردبیل برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن باقری ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: اجتماع مردمی گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش‌آموز در شهیدگاه اردبیل از ساعت ۱۰ صبح با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: این اجتماع به صورت جداگانه در شهرستان ها نیز با هماهنگی نهادهای مختلف برگزار خواهد شد که به همین منظور تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده در این زمینه به عمل آمده و شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه هستیم.

باقری تصریح کرد: این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار می‌شود که بی‌تردید این مراسم نماد استکبار‌ستیزی و مقابله با زیاده خواهی دشمنان اسلام و انقلاب است که با حضور آحاد مختلف مردم برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را همچون گذشته سر خواهیم داد تا بدانند مردم انقلابی اردبیل هیچ گاه دشمنی و نفاق آنها را فراموش نخواهد کرد و از دیگر برنامه‌ها می‌توان به سخنرانی، قرائت قطعنامه، اجرای سرود توسط دانش‌آموزان و ندای شعارهای انقلابی از جمله بخش های این مراسم با حضور آحاد مختلف مردم خواهد بود./تسنیم

کد خبر : 19661

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس