سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 16 اکتبر 2021 | 12:33 ب.ظ

اردبیل از استان‌های موفق در اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهاست

اردبیل از استان‌های موفق در اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهاست مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: اردبیل از استان‌های موفق در اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروها است.

سیدحجت مدنی روز شنبه در گفت و گو با با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: از ابتدای اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در کشور تاکنون حدود ۲ هزار و ۷۰۰ خودرو در منطقه اردبیل دوگانه‌سوز شده است.

وی افزود: سه هزار و ۴۲۶ دستگاه خودرو در سامانه gcr.niopdc.ir برای تبدیل به دوگانه‌سوز در منطقه ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۲ هزار و ۶۶۶ خودرو دوگانه‌سوز شده و ۷۶۰ دستگاه خودرو دیگر نیز در صف انتظار تبدیل هستند.

وی با اشاره به آغاز دوگانه‌سوز کردن خودروهای مسافربر به روش اینترنتی گفت: اولویت برای خودروهای مسافربر شخصی پرمصرف بوده که فهرست اسامی این خودروها از سوی وزارت کشور به وزارت نفت اعلام شده و پیامک واجد شرایط بودن استفاده از این طرح به صاحبان خودرو ها اعلام خواهد شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با بیان اینکه مشکلی در تامین سوخت گاز مایع مصرفی خانوار و بخش صنعت در استان اردبیل وجود ندارد، افزود: در نیمه نخست امسال بیش از هفت هزار تن گاز مایع در نواحی ۶ گانه استان به صورت الکترونیکی توزیع شده است که مصرف این فرآورده نفتی در استان نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۳ درصد کاهش نشان می‌دهد.

مدنی هدف از اجرای طرح توزیع الکترونیکی سوخت گاز مایع در این استان را تامین رفاه حال مصرف‌کنندگان و تلاش برای رعایت حقوق شهروندی، جلوگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه و استفاده غیرمجاز از گاز مایع و نیز ساماندهی توزیع فرآورده‌های نفتی با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار در شهرستان‌های زیرپوشش منطقه ذکرکرد./ایرنا

کد خبر : 19484

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس