سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 15 اکتبر 2021 | 11:54 ق.ظ
استاندار اردبیل:

رفع مشکلات بانوان موجب استحکام بنیاد خانواده می‌شود

رفع مشکلات بانوان موجب استحکام بنیاد خانواده می‌شود استاندار اردبیل با تاکید بر احصا و رفع مشکلات بانوان گفت: با رفع و دستکم کاهش مشکلات بانوان، مسائل خانوادگی نیز کاهش یافته و بنیاد خانواده استحکام می‌یابد.

سید حامد عاملی پنجشنبه در نشست با جمعی از بانوان فرهیخته استان اظهار کرد: برگزاری اتاق فکر با حضور بانوان فرهیخته و نخبگان اجتماعی از جمله اقداماتی است که باید به صورت مستمر برای کاهش مشکلات خانواده‌ها پیگیری شود.
وی به وجود مشکل بیکاری در بین جوانان تحصیل کرده در استان اشاره کرد و خواستار همفکری بانوان فرهیخته برای کاهش گرفتاری‌های جوانان شد.

عاملی حمایت از تولید و کسب و کار برای ایجاد ثروت در استان را از برنامه‌های مهم عنوان کرد و افزود: باید با جذب سرمایه‌گذاران برای ارتقای شاخص‌های اقتصادی استان تلاش کنیم.

وی گرایش به سمت تولید و پرهیز از اتکا به درآمد نفتی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: باید با استفاده بهینه از درآمدها در راستای تامین زیرساخت‌های توسعه استان و جذب سرمایه‌گذاران اقدام کنیم.

استاندار اردبیل از پیگیری برای استخراج پروژه‌های پیشران و زیرساختی در استان خبر داد و افزود: امید می رود با شناسایی و پیگیری اجرای این پروژه‌ها در سطح استان شاهد کاهش مشکلات مردم باشیم./ایرنا

کد خبر : 19478

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس