سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 15 اکتبر 2021 | 11:45 ق.ظ

وکلای جدید در استان اردبیل برای مناطق محروم جذب می‌شوند

وکلای جدید در استان اردبیل برای مناطق محروم جذب می‌شوند رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: پذیرفته شدگان وکالت با اولویت ارایه خدمت در مناطق محروم جذب خواهند شد تا در این مناطق نیز مردم از خدمات حقوقی بیشتر برخوردار شوند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کثیرلو روز پنجشنبه افزود: امسال در آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری استان اردبیل هزار و ۵۰۰ نفر شرکت کرده اند که ۲۰۰ نفر از آنها پذیرش خواهند شد.

وی با بیان اینکه کم رنگ شدن اخلاقیات و دور شدن از آموزه‌های دینی و تعالیم اسلامی باعث افزایش ناهنجاری‌ها و مشکلات در جامعه شده است، اضافه کرد: دستگاه قضایی برای حمایت از اقدامات قانونی دستگاه‌ها تمام توان خود را به کار می‌گیرد و با متخلفان و هنجارشکنان بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل قانون‌مداری، کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها، استفاده بیش از پیش از فناوری‌های نوین در ارائه خدمات الکترونیکی به مردم، پیشگیری از وقوع جرم و دفاع از حقوق عامه را از جمله اولویت‌های دستگاه قضایی عنوان کرد.

حجت‌الاسلام کثیرلو با اشاره به این که بر هم زدن آرامش و نظم عمومی جامعه خط قرمز دستگاه قضایی است، بیان کرد: برنامه‌ریزی‌های خوبی برای پیشگیری از وقوع جرم انجام شده و تلاش می‌شود پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی کاهش یابد./ایرنا

کد خبر : 19467

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس