سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 15 اکتبر 2021 | 11:21 ق.ظ
علی نیکزاد؛

در انتخابات شورای شهر اردبیل دخالتی نداشتم

مهران محمدی
در انتخابات شورای شهر اردبیل دخالتی نداشتم علی نیکزاد گفت: در بحث انتخابات شورای شهر اردبیل دخالتی نداشتم اما هرکس به من مراجعه کرد، سعی کردم کمک کنم جز یک مورد که قضیه دیگری دارد.

علی نیکزاد در جلسه بازار گفت: پیشنهاد رئیس جمهور برای قبول وزارت را نپذیرفتم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: می خواستم فقط بعنوان معاون اول خدمت کنم و به همین دلیل پیشنهاد قبول وزارت برای چند وزارتخانه را نپذیرفتم. در انتخاب وزیر بهداشت، در جلسه مستقیم با رئیس جمهور تاثیرگذار بودیم.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان استان هیچ اختلاف نظری باهمدیگر ندارند، گفت: شاید برخی اختلاف نظر نمایندگان بر سر انتصابات باشد. هرچند اعتقاد دارم موضع گیری های منطقه ای باید توسط نماینده همان منطقه باشد، اما برخی موارد هم با همدلی نمایندگان شدنی است.

نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در ادامه گفت: آب آشامیدنی، آب کشاورزی، اینترنت، آسفالت جاده های روستایی و مسکن روستایی در روستاها از اهم اقداماتی است که باید پیگیری شود و من در همه این زمینه ها پیگیری مکرری داشتم.

علی نیکزاد گفت: در بحث انتخابات شورای شهر اردبیل دخالتی نداشتم اما هرکس به من مراجعه کرد، سعی کردم کمک کنم جز یک مورد که قضیه دیگری دارد.

وی ادامه داد: دخالتی در امورات کشت و صنعت مغان ندارم اما اگر تخطی از قانون و تلاش برای ارزان فروشی بود، ورود کردم.

این نماینده مجلس ادادمه داد: در مباحث مربوط به عمران شهری اردبیل آماده همکاری هستم و این رویه را همواره در دستور کارم داشته ام. پادگان ارتش و باغ شریعت باید بعنوان تنفسگاه اردبیل در نظر گرفته شود، نباید به این دو محل به عنوان ساخت و ساز نگاه شود.

نیکزاد تصریح کرد: آب و گاز بازار تاریخی اردبیل را پیگیر بودم و اعتبار ۷۲ میلیارد تومانی را جذب کردیم. اینکه پیگیری مناسبی صورت نمی پذیرد برای من جای تعجب دارد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی ادامه گفت: ۵۰۰ هزار میلیارد تومان کسری بودجه در کشور داریم. ۱۲میلیارد دلار اعتبار برای مدیریت و تامین مواد غذایی در کشور نیاز می باشد.

وی در پایان افزود: اشتغال ۷۰ هزار جوان جویای کار در استان دغدغه اصلی ما است ضمن اینکه حمایت از سرمایه گذاران دارای اهلیت در استان و رفع موانع تولید در دستور کار ما قرار دارد.

کد خبر : 19465

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس