سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 14 اکتبر 2021 | 10:10 ق.ظ

استان اردبیل رتبه سی‌و‌یکم وقوع جرم را در کشور دارد

استان اردبیل رتبه سی‌و‌یکم وقوع جرم را در کشور دارد استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل از لحاظ وقوع جرم در بین استان ها رتبه ۳۱ را دارد که جای خوشحالی دارد و این موفقیت در سایه احساس مسوولیت همه عوامل انتظامی حاصل شده است.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در دیدار با عوامل انتظامی استان اظهار داشت: نیروی انتظامی روز، هفته و ماه نمی شناسد همه روزها، روز نیروی انتظامی بوده و نظم و امنیت کشور مرهون این عزیزان است.

وی افزود: عوامل این یگان شبانه‌روزی در اقصی نقاط کشور برای برقراری امنیت پایدار، ایجاد نظم و حفظ تمامیت ارضی تلاش می‌کنند تا مردم در آرامش و آسایش کامل در کنار خانواده‌های خود زندگی کنند.

عاملی، اردبیل را از لحاظ امنیت یکی از استان‌های برتر کشور بر شمرد و تصریح کرد: استان اردبیل از لحاظ وقوع جرم در بین استان ها رتبه ۳۱ را دارد که جای خوشحالی دارد و این موفقیت در سایه احساس مسوولیت همه عوامل انتظامی حاصل شده است.

وی بیان کرد: حفاظت و پاسداری از مرزها، داخل شهرها، روستاها و تمام نقاط دور و نزدیک با تلاش و مجاهدت این عزیزان مدیریت می شود و باید در حمایت از تک تک پرسنل تلاش شود.

استاندار اردبیل گفت: امیدوارم با همکاری مردم و مسوولان با مجموعه نیروی انتظامی در سطح استان شاهد روز افزون امنیت پایدار و آسایش و آرامش مردم در تمام نقاط باشیم.

استاندار اردبیل با حضور در اتاق پرسنل انتظامی در ساختمان فرماندهی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت و سردار حسینی فرمانده انتظامی استان نیز گزارش عملکرد یک ساله عوامل خود را تشریح کرد.

کد خبر : 19462

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس