سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 14 اکتبر 2021 | 10:05 ق.ظ
نائب رئیس مجلس:

تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مردم است

تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مردم است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مردم است.

علی نیکزاد در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی اظهار داشت:  تلاش‌های نیروی انتظامی در گوشه‌گوشه کشورمان در ایام تعطیل و غیرتعطیل همواره قابل ملاحظه و در روزهایی که مردم در تعطیلات به سر می‌برند، عزیزان ما در نیروی انتظامی شب را از روز نشناخته و برای تأمین امنیت مردم تلاش می‌کنند.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان قابل مقایسه با پلیس در سایر کشورها نیست و این موضوع در نحوه برخورد و رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی کاملا مشهود است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کشورهایی که داعیه‌دار دموکراسی هستند نیز حقوق شهروندی را رعایت نمی‌کنند اما پلیس جمهوری اسلامی ایران حتی با مجرمین نیز در حدود قانون رفتار می‌کند.

نیکزاد تصریح کرد: پلیس در جمهوری اسلامی ایران محل رجوع مردم به‌ویژه ظلم‌دیدگان، مال‌باختگان و افرادی که به‌دنبال گرفتن خدمات هستند، بوده و لذا باید قدر تلاش‌های شبانه‌روزی ناجا را دانست.

وی افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در طول سال‌های اخیر با بهره‌گیری از دستاوردهای علمی و فناوری‌های نوین توانسته است در مقابله با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و حراست از مرزهای کشور با ایجاد محیطی امن برای زندگی بهتر مردم نقشی تعیین ‌کننده داشته باشد./تسنیم

کد خبر : 19460

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس