سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 14 اکتبر 2021 | 09:54 ق.ظ
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان اردبیل:

خلاء مدیریتی استان با حضور جوانان توانمند جبران شود

خلاء مدیریتی استان با حضور جوانان توانمند جبران شود رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان اردبیل گفت: مکتب و دین ما به جوانان ارزش قائل است و از اول انقلاب تاکنون در همه حوزه ها، هرجا پیشرفت و سازندگی می بینیم، حاصل حضور اثرگذار جوانان بوده بنابراین شایسته است خلاء مدیریتی موجود با حضور جوانان توانمند جبران شود.

حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا صبری، در جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان اردبیل اظهار داشت: در جنگ هم فرماندهی با جوانان بود و در ۸ سال دفاع مقدس که شیاطین بزرگ در برابر انقلاب صف آرایی کرده بودند، با تکیه بر فراست، ایمان و تفکرات فرماندهان جوان، ما پیروز شدیم.

وی اذعان داشت: با نگاهی به تاریخ اسلام ملاحظه می شود که ماموریت های مهمی به جوانان داده شده است و آن ها بدرستی از عهده وظایف محوله برآمده اند و فرماندهی حضرت علی(ع) مصداق بارز این موضوع است که سپاه اسلام را در ۱۸ سالگی عهده دار شد.

صبری با اشاره به اینکه از جوانان ما در برخی مسئولیت ها درخواست رزومه می شود، ادامه داد: رزومه جوانان ما اینست که دزد و چاپلوس نیستند، پاکدل، پاک چشم، امین و قوی هستند و در فتنه ها با تکیه بر تشخیص درست، سربلند بیرون آمده اند.

وی با بیان اینکه استاندار اردبیل با وجود نیروی جوانی، از دید ما تجربه ۹۰ ساله دارد، گفت: نیروهای شورای ائتلاف آبروی استان بوده و مایه رشد و بالندگی منطقه خواهند بود و باید از آن ها به شکل مطلوب در سیستم مدیریتی استان استفاده شود.

صبری خاطرنشان کرد: هر دولتی که زبان گفتگوی مطلوب با مردم را داشته باشد، موفق عمل خواهد کرد و لازمه آن، اینست که دولت ابتدا شان و جایگاه خود را بدرستی حفظ نموده و با خداوند هم بتواند درست صحبت کند.

وی گفت: این همان عدالت است و هر چیزی که بدرستی در جای خود قرار نگیرد، ظلم است‌.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان اردبیل افزود: افراد بی تجربه و کم دانش باید از پذیرش مسئولیت ها خودداری نموده و تلاش کنند با انتصاب شایسته ها، از تجربه و دانش لازم برخوردار شوند تا به عنوان سرمایه آینده مورد توجه قرار گیرند.

وی تاکید کرد: شورای ائتلاف هیچگاه بدنبال سهم خواهی نیست اما در عین حال حق خود می داند مطابق با روایات اسلامی، نسبت به دفاع از شایسته ها و بیان حقایق در کنار دولت قرار گیرد.

صبری ابراز امیدواری کرد: نیروهای انقلاب دست در دست هم برای کمک به استاندار جوان و توانمند اردبیل همه ظرفیت های فکری خود را در اختیار مدیریت ارشد استان قرار دهند.

در این جلسه شهرام دهقانی و قاسم نوجامه رئیس و دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان اردبیل با ابراز امیدواری از حضور سیدحامد عاملی در راس مدیریتی استان اردبیل، برای هرگونه کمک به مدیریت استان اعلام آمادگی نمودند.

کد خبر : 19457

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس