سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 اکتبر 2021 | 19:33 ب.ظ
نایب رئیس مجلس:

نیروی انتظامی برای تامین امنیت شب و روز نمی‌شناسد

نیروی انتظامی برای تامین امنیت شب و روز نمی‌شناسد ‌نایب رئیس مجلس با قدردانی از تلاش‌های ارزشمند ناجا برای تامین امنیت پایدار گفت: نیروی انتظامی برای تامین امنیت شب و روز نمی‌شناسد.

با حضور نایب رئیس مجلس، نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های نیروی انتظامی، همزمان با هفته نیروی انتظامی افتتاح شد.

علی نیکزادثمرین، نائب رئیس مجلس ظهر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های نیروی انتظامی در اردبیل اظهار داشت: نیروی انتظامی شبانه‌روز برای تأمین امنیت و آرامش مردم تلاش می‌کنند و گروه هدف ظلم‌دیدگان، مالباختگان و افرادی است که به دنبال گرفتن خدمات هستند.

وی بیان کرد: لباس پلیس دارای قداست و ارزش والایی است که در این زمینه در پهنه گسترده میهن عزیز ایران اسلامی امنیت امروزمان را به دست آورده‌ایم.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد: تلاش برای تأمین امنیت مردم توسط نیروی انتظامی در ایام تعطیل و غیرتعطیل شب و روز نمی‌شناسد که این تلاش‌ها قابل مقایسه با پلیس سایر کشورها نیست و رضایتمندی مردم نیز در این زمینه مشهود و ملموس است.

نیکزاد‌ثمرین ادامه داد: بایستی قدر تلاش‌های شبانه‌روزی ناجا را بدانیم و امیدواریم این هفته دریچه‌ای برای نمایش دستاوردها و تلاش‌های نیروی انتظامی باشد که به همین منظور آخرین دستاوردهای نیروی انتظامی در این ۸ بخش در این نمایشگاه به نمایش درآمده است./ تسنیم

کد خبر : 19437

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس