جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 سپتامبر 2021 | 23:11 ب.ظ
منصور پورجم، رزمنده هشت سال دفاع مقدس:

صلابت کشورمان مرهون تفکر بسیجی و جهادی است

صلابت کشورمان مرهون تفکر بسیجی و جهادی است منصور پورجم گفت: دوران هشت ساله دفاع مقدس مصداقی از افتخار آفريني ملت بزرگ ايران اسلامي و برگ زرینی دیگر از مجاهدت و فداکاری مردم شریف ایران بوده است که فرزندان خلف این خطه حسینی اردبیل نیز با تاسی از ائمه اطهار و معصومین علیهم السلام و رهبری داهیانه بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران با فداكاري و از جان گذشتگي خودشان، نظام مقدس اسلامی و میهن عزیز خود را حفظ كردند و نگذاشتند حتی یک وجب از خاك مقدس اين سرزمين به دست دشمنان این نظام بيفتد.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم  منصور پورجم از فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: رزمندگان اردبیلی جزء اعزامی های خط شکن در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بودند و سرداران بنامی چون شهیدان داور یسری، شاپور برزگر، بنی هاشم، بنامعلی محمدزاده و… با جان و دل صحنه جنگ را فرماندهی می کردند.
این یادگار دفاع مقدس بیان کرد: در دوران طلایی دفاع مقدس که رشادت ها اوج گرفته بود، بیشترین کمک و پشتیبانی جبهه‌ توسط مردم آذربایجان و بخصوص اردبیلی ها انجام می شد.
پورجم عنوان کرد: دوران دفاع مقدس علی رغم برخی رخدادهای ناگوار همچون شهادت دوستان و دلسوختگان انقلاب، دستاوردهایی هم در پی داشته است که می توان به خودباوری، خودکفایی در خیلی از عرصه‌های توسعه کشور اشاره کرد که این امر مهم از دستاوردهای جنگ تحمیلی و مقابله با دشمنان اسلام بوده است.
این رزمنده دفاع مقدس اردبیلی اظهار داشت: رزمندگان اردبیلی در دوران دفاع مقدس در عمليات هاي مختلفي با روحيه بالای ايثار، از خودگذشتگی، شهادت طلبي، اخلاص، ایمان و صداقت خودشان را به منصه ظهور رسانده و نمايش دادند و تقدیم چندین هزار شهید والا مقام، جانباز و آزاده گواه صادق دیگری از این ادعا و رشادت هاست.
وی ادامه داد: در سالروز گرامیداشت هفته دفاع مقدس علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان بایستی به فرمایشات راهگشای حضرت امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب عمل کرده و برابر وصیت غالب شهدا سرباز راستین اسلام ناب محمدی(ص)، پشتیبان مقام عظمای ولایت باشیم و نگذاریم در پیچ و خم زندگی های روزمره این جانفشانی های شهیدان و ایثارگران و خاک خوردگان جبهه ها فراموش شوند و قطعا بر همه آشکار است که این امنیت و آسایش کنونی مدیون و مرهون این بزرگواران است.
پورجم تصریح کرد: دشمنان اسلام و میهن عزیز نیز بدانند کماکان رویش های انقلاب اسلامی ادامه دارد و نمونه بارز آن مجاهدت های مدافعین حرم و اخیرا هم ایثارگری جوان ۱۵ ساله ایذه ای، شهید علی لندی بود که با از خودگذشتگی بانی نجات جان همنوعان خود گردید. وی افزود: اگر بخواهیم نظام مقدس جمهوری اسلامی با صلابت تر از گذشته باشد، بایستی مسئولان بیش از پیش خادم راستین ملت، مطیع رهبر و رهرو راه پر تلالو شهدا باشند و قطعا تفکر جهادی و بسیجی نیز حصول این اهداف را سرعت می بخشد.
منصور پورجم، فرمانده و رزمنده هشت سال دفاع مقدس خاطرنشان کرد: به ارواح پاک شهداى اسلام، شهداى عزیز دفاع مقدس، مدافعین حرم و امام شهیدان و آرزوی سلامتی حضرت ولی عصر(عج) و نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درود می فرستم و امیدوارم حفظ دستاوردها و ارزش هاى دوران هشت ساله دفاع مقدس، در مسیر حفظ و تداوم راه انقلاب شکوهمند اسلامی و تحقق آرمان های نظام مقدس اسلامی، بیش از پیش تلاش و کوشش کرده و شرمنده خون پاک و مطهر شهیدان و رشادت های ایثارگران نباشیم‌.

کد خبر : 19417

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس