سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 سپتامبر 2021 | 22:45 ب.ظ

کمک‌های مومنانه با رویکرد مدرسه‌محور در استان اردبیل تداوم می‌یابد

کمک‌های مومنانه با رویکرد مدرسه‌محور در استان اردبیل تداوم می‌یابد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تداوم کمک‌های مومنانه با رویکرد مدرسه‌محوری در حوزه آموزشی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس در این استان خبر داد.

رامین صادقی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مرحله نخست این کمک‌ها در مرکز استان شامل ۶۲۰ بسته آموزشی (لوازم التحریر) هر یک به ارزش حدود یک میلیون و ۷۰۰ هفتصد هزار ریال شامل کیف، دفتر، مداد و خودکار می‌شود که در مجموع با هزینه‌ بیش از یک میلیارد و ۵۴ میلیون ریال تهیه شده است.

وی افزود: این کمک‌ها در نتیجه شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا با همکاری اتاق اصناف، انجمن اسلامی بازاریان و کسبه، بسیج اصناف و سپاه حضرت عباس (ع) و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل برای تهیه بسته‌های فرهنگی برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در اولویت است و به ترتیب در سایر نقاط استان نیز برگزار خواهد شد.

ویروس کرونا ۲۰۱۹ (COVID-۱۹) که نخستین‌بار در ووهان چین شناسایی شد، در نهایت به بیشتر کشورها از جمله ایران سرایت کرد و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشت تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

بر این اساس رزمایش مواسات (همدلی و کمک مومنانه) در راستای فرمایش مقام معظم رهبری و دستور دولت، با توجه به لزوم استمرار همدلی و مشارکت همه جانبه مردم و دستگاه‌های اجرایی برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب شیوع ویروس کرونا و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی و کمک به نیازمندان در دستور کار قرار گرفت.

کمک‌های مومنانه در استان اردبیل پیش از این در چند مرحله شامل تهیه و توزیع غذای گرم، بسته‌های کمک معیشتی، لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده به اجرا درآمده است./ ایرنا

کد خبر : 19405

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس