سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 سپتامبر 2021 | 19:58 ب.ظ
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل:

پروژه فاضلاب شهر نیر تا ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

پروژه فاضلاب شهر نیر تا ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل به اهمیت تکمیل پروژه فاضلاب شهری نیر اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم ظرف مدت ۲ ماه این پروژه تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

نعمت سلطانی در دیدار با فرماندار نیر از اجرای ۴۳ پروژه در بخش آب این شهرستان خبر اد و افزود: با اجرای این پروژه‌ها شاهد رفع بسیاری از مشکلات آبرسانی به این شهرستان خواهیم بود.

شجاع اقبالی فرماندار شهرستان نیر هم به اهمیت تکمیل مجتمع‌های آبرسانی شهید محمدزاده و کسایی این شهرستان اشاره کرد و گفت: با تکمیل این دو مجتمع آبرسانی بسیاری از مشکلات آب شرب روستاهای شهرستان رفع خواهد شد.

وی از اجرای پروژه خط انتقال شبکه فاضلاب منطقه توریستی بولاغلار نیر خبر داد و گفت: بزودی عملیات اجرایی این پروژه هم آغاز خواهد شد.

فرماندار نیر از اختصاص اعتبار برای اجرای شبکه آبرسانی به دهکده توریستی سبلان هم خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

در این جلسه مقرر شد ظرف مدت ۲ماه اداره آب فاضلاب شهری نسبت به اتمام پروژه فاضلاب نیر اقدام و فروش انشعاب فاضلاب را برنامه‌ریزی نماید.

همچنین در این نشست در باره  اختصاص ۶ میلیارد ریال  اعتبار استانی برای شروع عملیات اجرایی خط انشعاب آب دهکده توریستی ،  برنامه‌ریزی برای آبرسانی روستای شیران و اصلاح نقطه برداشت  آب ،  اقدام در خصوص تامین آب مجتمع  آبرسانی شهید محمدزاده ، اصلاح شبکه و نصب کنتور روستای مجیدآباد ، آبرسانی روستای کلاش از مجتمع آبرسانی شهید محمدزاده ، رفع مشکل آبرسانی روستاهای خادملو- دابانلو- جق جق علیا و سفلی و بهسازی چشمه روستای مشتقین تصمیم گیری شد.

نیر  در ۳۰ کیلومتری جنوب غرب اردبیل واقع است./ایرنا

کد خبر : 19390

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس