چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 13 سپتامبر 2021 | 19:34 ب.ظ

سینما، نشانه بارز بالندگی فرهنگ است

سینما، نشانه بارز بالندگی فرهنگ است فرهاد قائمیان، هنرمند نام آشنای تئاتر، سینما و تلویزیون در پیام خود به مناسبت روز سینما، از این هنر صنعت به عنوان نماد بارز بالندگی فرهنگ یاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از اردبیل، فرهاد قائمیان، هنرمند نام آشنای تئاتر، سینما و تلویزیون با صدور پیامی، روز ملی سینما را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

«هنر، هدیه ارزشمندی است که کردگار هنر آفرین در نهاد انسان ها به ودیعه گذاشته است. هدیه ای بهشتی که سعادت و کمال آدمی غایت آن است و در این میان سینما با توجه به نقش و جایگاهی که دارد، در میان همه هنرها، از ارزش و قداست والایی  برخوردار است. هنر صنعتی که نشانه بارز بالندگی فرهنگ است و نماد توسعه. ۲۱ شهریور ماه که به همت شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان روز بزرگداشت سینما نامگذاری شده، فرصت مغتنمی است تا صاحبان هنر و اندیشه، هنرمندان و سینماگران کشور مورد تکریم قرار گرفته و فعالیت های شان مورد ارج قرار گیرد. صمیمانه این روز باشکوه و خجسته رابه همه عزیزان تلاشگر در حوزه فیلم و سینما خصوصآ هنرمندان، فیلم سازان و اساتید و پیشکسوتان سینمای استان اردبیل تبریک و شادباش می گویم و برای همه عزیزان موفقیت و درخشش در این عرصه مانا آرزومندم.»

 

کد خبر : 19384

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس