سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 26 آگوست 2021 | 11:39 ق.ظ

اجرای طرح هادی در ۱۴۰ روستای استان اردبیل

اجرای طرح هادی در ۱۴۰ روستای استان اردبیل معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل از اجرای طرح هادی در ۱۴۰ روستای استان در سال ۹۹ خبرداد.

حاجی‌زاده اظهار داشت: درسال گذشته در ۱۴۰ روستای استان اردبیل طرح هادی اجرا شده است که ۳۲میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده و از محل قیر یارانه ای نیز ۱۸۰ میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده است.

وی از اتمام مطالعات طرح هادی برای روستاهای بالای بالای ۲۰ خانوار دراستان خبرداد و گفت:طرح هادی نیز در ۵۰درصد روستاهای استان اجرا شده است.

۷ پروژه بنیاد مسکن ‌اردبیل ‌به بهره برداری رسید

صفرنژاد رئیس بنیاد مسکن وانقلاب اسلامی شهرستان اردبیل دراین مراسم گفت:به مناسبت هفته دولت ۷پروژه در روستای  امیدچه وخشکه رود  وخانقاه وفولادلو وبقرآباد وانیلو و شندرشامی و کولانکوه به بهره برداری رسید که   ۵۷ میلیارد ریال برای این پروژه ها ازمحل اعتبارات   استانی وملی وقیر یارانه ای ودهیاری تامین شده است.

وی گفت: بابهره برداری ازاین پروژه هاهزار۲۲۲خانواردرقالب چهارهزار ۱۷۳ جمعیت  ازاین خدمات بهره مند می‌شوند که این پروژه هاشامل سنگ فرش معابر ۳۴۰۰ مترمربع و آسفالت ۲۶۰۰مترمربع است.

۸۸ طرح و پروژه درشهرستان اردبیل به بهره برداری می رسد

فرماندار اردبیل نیز در این رابطه اظهار داشت: همزمان باهفته دولت ۸۸ طرح اقتصادی، تولیدی و عمرانی در شهرستان اردبیل به بهره برداری می‌رسد که برای این طرح ها ۶۷۷میلیارد تومان هزینه شده است.

مسعود امامی یگانه افزود: تعدادی از پروژه‌ها نیز در حال تکمیل شدن است که بعد از هفته دولت به  بهره برداری می رسند.

وی گفت: امروز به صورت همزمان پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اردبیل به بهره برداری رسید  که شامل اجرای ۷ پروژه طرح هادی ، زیرسازی و ساماندهی معابر روستاهای شهرستان اردبیل بوده و برای این پروژه ها ۵۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

فرماندار اردبیل ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والام مقام بویژه شهدای دولت و شهیدان رجایی و باهنر گفت : اقتدار و امنیت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده است.

حجت الاسلام میراحدی مسئول نمایندگی ولی فقیه دربنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز خدمت به محرومین واجرای طرح هادی و ایجاد مسکن درمناطق محروم روستایی را اولویت عنوان کرد./تسنیم

کد خبر : 19379

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس