سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 آگوست 2021 | 13:48 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

زبان در تشکر از سپاه قاصر است

زبان در تشکر از سپاه قاصر است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: زبان و قلم در تقدیر و تشکر از مجموعه عظیم سپاه پاسداران عاجز و قاصر است.

آیت‌الله سیدحسن عاملی روز سه‌شنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده و جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: با توجه به خلوص، از خود گذشتگی و ایثار مجموعه عظیم سپاه پاسداران در ۴۰ سال اخیر زبان کم آورده و نمی تواند از خدمات شایسته این مجموعه مخلص آن طور که باید تقدیر و تشکر کند.

وی با اشاره به نقش برجسته و بی‌نظیر سپاه در هشت دفاع مقدس، دفاع و حفاظت از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و مبارزه با داعش و نابودی آن از منطقه و جهان بیان کرد: سپاه پاسداران صرفا یک مجموعه نظامی نیست بلکه نهادی است که بدون توجه به مکان و زمان همیشه و در همه حال خدمت به مظلومان و نیازمندان را وظیفه خود می‌داند.

وی با بیان اینکه مجموعه عظیم سپاه پاسداران مورد وثوق و اعتماد مردم است، اظهارکرد: در اجرای طرح های سراسری و ملی رزمایش همدلی و کمک‌های مومنانه و مبارزه با شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه مردم ایران نشان دادند به سپاه باور و اعتماد دارند و مورد وثوق خود می‌دانند، چرا که سپاه ثابت کرده جز خوبی مردم و کشور هدف دیگری ندارد.

امام جمعه اردبیل با اشاره به اینکه مردم همیشه همراه و همیار سپاه هستند، اضافه کرد: اجرای طرح‌های بزرگ با کمک و مشارکت خیرین و آحاد مختلف مردم توسط سپاه بیانگر جایگاه رفیع و اعتماد عمومی مردم به این نهاد مقدس است.

آیت‌الله عاملی ادامه داد: سپاه همیشه و در همه حال در کنار مردم بوده و در روزهای سخت و مشکلات غم‌خوار و کمک حال آنها بوده و خود را تافته جدا بافته ندانسته است.

او گفت: سپاه پاسداران در تمامی صحنه‌ها از جمله حوزه علم ، تکنولوژی ، صنعت ، اقتصاد ، امنیت ، پزشکی ، فرهنگ ، مسائل نظامی و اجتماعی و سیاسی همیشه و در همه حال پیشرو بوده تا ملت بزرگ ایران در آسایش، آرامش و رفاه زندگی کنند.

وی افزود: سپاه پاسداران با اعتماد و بها دادن به جوانان و با استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های داخلی تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار و بدخواهان نظام اسلامی را خنثی کرده و تهدید علیه کشور را به فرصت تبدیل کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با بیان اینکه ملتی که شهادت را سعادت دانست شکست‌ناپذیر است، اظهارکرد: اعتراف دشمنان به قدرت بازدارندگی و اقتدار نیروهای مسلح ایران اسلامی افتخار بزرگی است که به آسانی بدست نیامده است.

آیت‌الله عاملی بیان کرد: امروز دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و ملت بیش از پیش از سپاه عصبانی است و به طرق مختلف به تخریب این نهاد مردمی می‌پردازد چرا که سپاه مانع بسیار بزرگی در رسیدن آنها به اهداف شومشان است.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم، اضافه کرد: سربلندی، عظمت، عزت، امنیت، اقتدار و آبروی امروز تمامی آحاد مردم ایران مدیون و مرهون خون شهدا است و برای همین باید همیشه قدردان جانفشانی های این عزیران باشیم.

در این آیین با تقدیر از زحمات سردار جلیل بابازاده و سردار فرهنگ مستعد حصاری ، سردار غلامحسین محمدی اصل به عنوان فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و سرهنگ شکر عبدی به عنوان جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل منصوب شدند.

پیش از این فرمانده کل سپاه پاسداران طی حکمی سردار جلیل بابازاده را به عنوان فرمانده قرارگاه عاشورا و سردار فرهنگ مستعد حصاری را به عنوان جانشین قرارگاه کربلا منصوب کرده بود./ایرنا

کد خبر : 19295

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس