سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 آگوست 2021 | 13:46 ب.ظ

فرمانده و جانشین سپاه استان اردبیل معرفی شدند

فرمانده و جانشین سپاه استان اردبیل معرفی شدند سردار غلامحسین محمدی اصل به عنوان فرمانده و سرهنگ شکر عبدی به عنوان جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل معرفی شدند.

آیین معارفه و انتصاب فرمانده و جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل روز سه‌شنبه همزمان با اولین روز ماه محرم با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار بابازاده فرمانده قرارگاه عاشورا، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و مسئولان امنیتی، نظامی و سیاسی استان در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با تقدیر از اعتماد فرمانده کل سپاه به سرباز کوچک ولایت گفت: امیدواریم با کمک بسیجیان متعهد و متدین در این مسئولیت سنگین موفق عمل نموده و به دستورات مقام معظم رهبری و مسئولان عالی سپاه به نحو شایسته عمل نماییم.

سردار غلامحسین محمدی اصل با بیان اینکه انقلاب اسلامی و کشور با سه تهدید سخت، نیمه سخت و  جنگ نرم مواجه است، افزود: اولویت امروز کشور مقابله با جنگ نرم است.

وی اظهارکرد: سپاه استان تاکنون اقدامات خوبی در حوزه جنگ نرم انجام داده ولی با توجه به تهاجم فرهنگی و قدرت رسانه‌ای دشمنان انقلاب باید این روند ادامه داشته باشد که برای همین برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته و با تحقق آن بدخواهان نظام مانند تمامی توطئه‌های قبلی شکست خواهند خورد.

وی با اشاره به اینکه سپاه خدمتگزار مردم و همیشه در کنار مردم خواهد بود، بیان کرد: سپاه در محرومیت‌زدایی از مناطق محروم، مقابله با شیوع ویروس کرونا در جامعه، توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان و فقرا و بهنگام وقوع حوادث ناگوار طبیعی و غیرطبیعی اقدامات خوبی انجام داده و همچنان با قوت و قدرت به این روند ادامه خواهد داد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل اضافه کرد: سپاه با همکاری سایر نیروهای مسلح در دفاع و حفاظت از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

در این آیین با تقدیر از زحمات سردار جلیل بابازاده و سردار فرهنگ مستعد حصاری ، سردار غلامحسین محمدی اصل به عنوان فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و سرهنگ شکر عبدی به عنوان جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل منصوب شدند./ایرنا

کد خبر : 19292

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس