سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 آگوست 2021 | 13:43 ب.ظ
فرمانده قرارگاه عاشورا:

ولایی بودن به حرف نیست به عمل است

ولایی بودن به حرف نیست به عمل است فرمانده قرارگاه عاشورا گفت: ولایی بودن به حرف و شعار نیست بلکه باید در عمل سرباز ولایت بودن را نشان داد.

سردار جلیل بابازاده روز سه‌شنبه در آیین معارفه فرمانده و جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه مسئولان باید خود را سرباز ولایت و نظام بدانند، افزود: مردم استان اردبیل در دوران‌های مختلف و حساس با حضور خود در صحنه نشان دادند که همواره پشتیبان انقلاب و نظام هستند و این یعنی در عمل ولایی هستند.

وی با بیان اینکه ارتش، سپاه، بسیج و مرزبانی با وحدت و انسجام در خدمت نظام و کشور هستند، اظهارکرد: امروز تمامی نیروهای مسلح زیر پرچم ولایت در اوج آمادگی بوده و در دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب ذره‌ای کوتاه نخواهند آمد.

وی خدمت به تمامی آحاد مردم را افتخار نیروهای مسلح دانست و ادامه داد: بزرگترین افتخار ما این است که در کنار مردم هستیم و خدمت به آنها را خدمت به خدا می‌دانیم.

فرمانده قرارگاه عاشورا بیان کرد: در طول ۱۳ سال خدمت خود در استان اردبیل همواره تلاش کرده‌ام که طبق تاکیدات مقام معظم رهبری مردم‌دار بوده و حل مشکلات آنها را سر لوحه کار خود قرار دهم.

سردار بابازاده اضافه کرد: تاسوعا و عاشورا زمان شروع فعالیتم بود و هم‌اکنون زمان اتمام ماموریتم در استان اردبیل نیز مقارن با آغاز محرم است که این تقارن را سعادت و افتخار دانسته امیدوارم همواره سرباز خوبی برای ولایت و مردم باشم.

او گفت: همه مسئولان باید در دوران خدمت خود به جای فرصت‌سوزی فرصت‌سازی و به جای باورسوزی به باورسازی کنند چرا که اگر غیر از این باشد خسران کرده و پشیمان خواهیم شد.

وی با بیان اینکه مردم استان اردبیل نجیب و باوفا هستند، افزود: این مردم با وجود تمامی مشکلات در بزنگاه ها و لحظات حساس کشور با بزرگواری خود نجیبانه برخورد کردند و امروز وظیفه ما است که با تلاش شبانه‌روزی و جهادی برای رفع مشکلات آنها اقدام کنیم.

وی با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی در استان اردبیل اظهارکرد: به دنبال شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه مشکلات مردم بیشتر شد ولی با اجرای این طرح مشکلات و گرفتاری آنها تا حدودی رفع شد.

وی از تمامی مردم استان اردبیل طلب حلالیت کرد و گفت: شهدا و خانواده هایشان، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان حق بزرگی بر گردن همه دارند و تا نفس داریم در خدمتگزاری به این عزیزان لحظه‌ای غفلت نخواهیم کرد.

فرمانده قرارگاه عاشورا بیان کرد: امیدواریم همیشه و در همه حال توفیق خدمت به مردم را داشته باشیم و عاقبت به خیر شویم.

در این آیین با تقدیر از زحمات سردار جلیل بابازاده و سردار فرهنگ مستعد حصاری ، سردار غلامحسین محمدی اصل به عنوان فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و سرهنگ شکر عبدی به عنوان جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل منصوب شدند./ایرنا

کد خبر : 19289

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس