سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 جولای 2021 | 12:19 ب.ظ
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان:

ضرورت بهره گیری از ظرفیت بانوان رسانه ای

ضرورت بهره گیری از ظرفیت بانوان رسانه ای مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در نشست با کارگروه بانوان رسانه ای (رسبان) استان اردبیل از آمادگی بنیاد شهید جهت تعامل و هم افزایی با بانوان رسبان خبرداد.

یاسرشاهی در این جلسه ضمن گرامیداشت حضور و اعلام همکاری با گارگروه بانوان رسانه ای اردبیل گفت: بنیاد شهید همکاری تمام وکمال خودرا با بانوان رسانه ای اعلام می کند چرا که نیاز داریم از ظرفیت رسانه در تمامی حوزه ها بهره ببریم.

وی با بیان اینکه تشکیل کارگروه رسانه ای بانوان جای خوشحالی دارد افزود: افتخار می کنیم که بانوان رسانه ای خودجوش جهت انجام فعالیت اجتماعی، فرهنگی ورود کردند و انتظار داریم در راستای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی قلم بزنند.

این مسوول خواستار همکاری و تعامل بانوان رسبان با معاونت فرهنگی بنیاد شهید شد و افزود: رسانه و بانوان می توانند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ،سبک زندگی ایرانی اسلامی موثر باشد و باید فضا را برای فعالیت بانوان رسانه ای هموار کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امروز رسانه یک قدرت اثرگذار در تمامی جریانات است.

فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید نهادینه شود

در ادامه پروین حسینی نماینده کارگروه بانوان رسانه ای اردبیل اظهار کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خصوص بین نوجوانان و جوانان نهادینه شود و این رسالت بزرگی است که بانوان رسانه ای هم در این راستا تلاش خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در کنار انجام فعالیت های رسانه ای بانوان رسبان به فعالیت های اجتماعی و فرهنگی هم ورود کرده است افزود: اخیرا با اهدای گل به بانوان در سطح شهر به مناسب سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه( س) و هفته حجاب و عفاف این روز بزرگ را گرامی داشتیم‌.

این مسوول ادامه داد: ما آماده همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران هستیم چراکه همه ما آسایش و امنیت کنونی را مدیون خون شهدا هستیم.

کد خبر : 19256

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس