سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 13 جولای 2021 | 10:46 ق.ظ
امام جمعه اردبیل:

مسئولان کم‌کار حوزه فرهنگی کنار گذاشته شوند

مسئولان کم‌کار حوزه فرهنگی کنار گذاشته شوند نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: هیچ رحم و کوتاهی نباید در مدیریت فرهنگی مسئولان وجود داشته باشد و کم‌کاران باید کنار گذاشته شوند.

آیت‌الله سید حسن عاملی صبح امروز در نشست بررسی راهکارهای ارتقای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به این که زمان دولت آیت‌الله رئیسی در حال فرارسیدن است، مردم به این مسئله دلبسته هستند که مشکلات و دغدغه‌های مردم توسط دولت حل و فصل شود.

وی بیان کرد: یکی از اثراتی که مشکلات اقتصادی به دنبال دارد، ضربه به بدنه فرهنگی است که این مسئله به نوبه خود بسیار حائز اهمیت و اساسی است و به همین منظور هیچ رحم و کوتاهی نباید در مدیریت فرهنگی مسئولان مربوطه وجود داشته باشد و کم‌کاران باید کنار گذاشته شوند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: حل معضلات فرهنگی نیازمند تخصیص بودجه‌های قابل توجهی است و به همین منظور مجلس باید بررسی کند که بودجه‌های فرهنگی در کجا صرف می‌شود و چه خروجی و اثراتی به دنبال دارد که تاکنون اقدام قابل توجه فرهنگی از مجلس به چشم نخورده است.

عاملی بیان کرد: انتظار ما از تمامی ادارات این است که بخش عظیمی از ظرفیت‌های خود را در مقوله‌های فرهنگی به کارگیرند و مشکلاتی که امروز در جامعه از کمبود فرهنگ نشات می‌گیرد را برطرف کنند، چرا که هم‌اکنون در حوزه طلاق، مسکن، اشتغال و اعتیاد با مشکلات جدی مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: دیگر زمان انجام اقدامات روبنایی به اتمام رسیده است و به جای حل مسائل به این روش نیازمند حل ریشه‌ای آنان هستیم که در راستای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف نیز از ظرفیت اساتید برجسته باید استفاده شود تا بتوانیم آسیب‌های اجتماعی را در جامعه به حدأقل برسانیم./تسنیم

کد خبر : 19187

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس