سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 13 جولای 2021 | 10:38 ق.ظ
استاندار اردبیل:

درآمد تامین اجتماعی نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافت

درآمد تامین اجتماعی نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافت استاندار اردبیل گفت: درآمد تامین اجتماعی نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته که در راستای آن ارائه خدمات نیز به افراد تحت پوشش افزایش دادند.

اکبر بهنام‌جو امروز در مراسم تجلیل از فعالان تامین اجتماعی اردبیل در حوزه اقتصادی، اجتماعی و درمانی اظهار داشت: درآمد تامین اجتماعی نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته که در راستای آن ارائه خدمات نیز به افراد تحت پوشش افزایش دادند.

وی با اشاره به خدمات تامین اجتماعی در سطح استان افزود:افزایش حقوق از جمله اقدامات تامین اجتماعی در سال جاری بوده که گام بسیار بزرگی در استان و کشور است و  توانستند با درآمدزایی خود به ارائه خدمات بپردازند.

استاندار اردبیل با اشاره به آغاز عملیات اجرایی هتل پنج ستاره تامین اجتماعی در سرعین بیان کرد: این هتل با حمایت تامین اجتماعی راه‌اندازی خواهد شد که کمک شایانی در توسعه وضعیت اقتصادی استان خواهد داشت.

بهنام‌جو تصریح کرد: توسعه فیزیکی اورژانس و احداث درمانگاه و بهسازی و نوسازی بخش‌های سی تی اسکن و ام آر آی از دیگر اقدامات شایسته تامین اجتماعی در حوزه درمان بوده است.

مدیرکل تامین اجتماعی اردبیل نیز با اشاره به اجرای طرح ۳۰۷۰ افزود: ارباب رجوع برای کاهش شیوع بیماری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای ثبت کارهای خود بصورت غیر‌حضوری اهتمام ویژه داشته باشند/تسنیم

کد خبر : 19181

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس