سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 13 جولای 2021 | 10:29 ق.ظ

کودک ۳ ساله از چنگال آدم‌ربایان در اردبیل نجات یافت

کودک ۳ ساله از چنگال آدم‌ربایان در اردبیل نجات یافت دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با صدور دستور قضایی و بررسی و پایش دقیق اطلاعاتی، کودک ۳ ساله تبریزی از چنگال آدم‌ربایان نجات یافت.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادستانی استان، سیدعبدالله طباطبایی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیرو هماهنگی‌های قضایی و انتظامی از استان آذربایجان شرقی، با صدور دستور قضایی و بررسی‌ها و پایش‌های دقیق اطلاعاتی توسط عوامل انتظامی استان اردبیل، کودک ۳ ساله تبریزی از چنگال آدم‌ربایان در اردبیل نجات یافت‌.

وی افزود: این آدم‌ربایان در پوشش مأمور گاز در روستای شیخ حسن تبریز وارد منزل شده و کودک ۳ ساله را ربوده و او را به استان اردبیل انتقال داده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تصریح کرد: از لحظه دریافت گزارش، دستور قضایی توسط دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل صادر شد و موضوع در دستور کار عوامل انتظامی استان  اردبیل قرار گرفت.

طباطبایی بیان کرد: در این رابطه در کمتر از ۳۰ ساعت بعد از اعلام گزارش وقوع جرم، یکی از متهمین اصلی دستگیر شد و افراد دخیل در این موضوع نیز تحت تعقیب قضایی هستند.

وی افزود: کودک ۳ ساله ربوده شده نیز در صحت و سلامت کامل تحویل خانواده‌اش در شهرستان تبریز شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی است و دستگاه قضایی در تعامل با نیروهای نظامی و انتظامی با مجازات سنگین و بازدارنده‌ با اخلال‌گران نظم و امنیت عمومی جامعه برخورد می‌کند.

کد خبر : 19175

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس