سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 10 جولای 2021 | 14:24 ب.ظ

بازشماری کامل آرای شورای شهر اردبیل یک مطالبه عمومی است

بهنام خیراندیش
بازشماری کامل آرای شورای شهر اردبیل یک مطالبه عمومی است از مسئولین اجرای انتخابات ،هیات نظارت و دادستانی محترم که به مطالبه عمومی مردم شریف شهر اردبیل در خصوص بازشماری ۲۵ درصدی آرا پاسخ دادند و در مقابل تضییع حقوق مردم و کاندیداها ایستادند تشکر و قدردانی می کنم اما این باز شماری ۲۵ درصدی آرا کافی نیست.

بعد از باز شماری ۲۵ درصدی آرا و تغییرات فاحشی که در ترکیب اعضای شورا و آرا کاندیداها ملاحظه شد و با وجود افزایش تعداد معترضین به نتیجه آن هم بعد از بازشماری ۲۵ درصدی که برای شفاف سازی بود نشان داد که مطالبه بازشماری کامل آرا یک مطالبه عمومی هست و خواسته تمام اقشار، صنوف و عامه مردم می باشد.

ما اگر می خواهیم در انتخابات های بعدی شاهد حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق های رای و مشارکت حداکثری مردم باشیم باید به مطالبه بحق و قانونی آنها در باز شماری کامل آرا انتخابات پارلمان محلی شهر اردبیل پاسخ داده و با این شیوه جلب اعتماد عمومی کنیم.

فراموش نکنیم که رای مردم حق الناس هست و بعد از بازشماری کامل آرا چنانچه تخلفاتی مشاهده گردید باید با عاملین و مسببین این بی اعتمادی عمومی بشدت برخورد گردد و با مجازات عوامل آن مانع از خطاهای مشابه این تخلفات در انتخابات های بعد شد.

کد خبر : 19142

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس