سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 10 جولای 2021 | 13:31 ب.ظ

ماراتن دوچرخه سواری با حضور دوچرخه سوارانی از سراسرکشور در اردبیل برگزار شد

ماراتن دوچرخه سواری با حضور دوچرخه سوارانی از سراسرکشور در اردبیل برگزار شد ماراتن دوچرخه سواری با حضور دوچرخه سوارانی از سراسرکشور در اردبیل برگزار شد این مسابقه به همت هیات دوچرخه سواری استان اردبیل و با حضور بیش از ۲۰۰نفر از دوچرخه سواران راس ساعت ۸ صبح شروع و به مدت ۵ ساعت ادامه داشت.

به گزارش روابط عمومی هیأت دوچرخه سواری استان اردبیل:مسیر مسابقه دور کوه سبلان بود که در ارتفاع یک هزارمتری از سه هزارو ۵۰۰ مترارتفاع تا چهار هزار متر مسیر دور سبلان را رکاب زدند که نهایتا در منطقه آلوارس به پایان رسید.

کوه سبلان با دارا بودن یکی از زیباترین مناظر طبیعی همه ساله میزبان ورزشکاران و کوهنوردان متعدد است و اینبار دوچرخه سواران مسیر سنگلاخی و کوهستانی دور آن را رکاب زدند تا ضمن مسابقه ، در ارتفاعات بالا تماشاگر زیبایی ها و مناظر طبیعی و بی نظیر این منطقه باشند.

پس از پایان مسابقه و ۶۲ کیلومتر رکاب زنی در مسیر سنگلاخی و کوهستانی، با حضور مسئولان استانی و کشوری از رکاب زنان برتر طی مراسمی تجلیل شد.

رکاب زنان ملی در صحبتهای خود از نحوه برگزاری مسابقه رضایت خود را اعلام کردند.

معصومه صمدیان رئیس هیات دوچرخه سواری استان اردبیل اظهار کرد:هدف از برگزاری این ماراتن را جذب گردشگران و رونق توریسم ورزشی به منظور جذب سرمایه گذاری بیشتر در این زمینه در سال های آتی عنوان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد این ماراتن ورزشی سرآغاز رقابت های متعدد ورزشی با رویکرد جذب گردشگران بوده و توریسم ورزشی رونق بیشتری بگیرد.

گفتنی است در مراسم پایانی این مسابقه فدراسیون دوچرخه سواری از زحمات رییس هیات دوچرخه سواری استان اردبیل تقدیر بعمل آورد.

بی تردید برگزاری چنین مسابقاتی در سطح ملی می تواند پتانسیل استان اردبیل را برای برگزاری مسابقات دوچرخه سواری در سطح بین المللی را به نمایش گذاشته و مسئولین استانی و کشوری را به لزوم سرمایه گذاری هرچه بیشتر در این رشته ورزشی ترغیب نماید.

کد خبر : 19119

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس