سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 جولای 2021 | 10:07 ق.ظ

بی تدبیری مدعیان تدبیر

نادر پرستار
بی تدبیری مدعیان تدبیر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت بکنیم. کرونا بار دیگر سر بلند کرده و باز می‌خواهد مردم را گرفتار مراکز درمانی و تخت‌های بیمارستانی بکند. در ماه گذشته در شهر اردبیل در سطح گذرگاه‌ها کمتر فرد بدون ماسک مشاهده می‌شد و متأسفانه این روزها افراد بدون ماسک تا دلتان بخواهد، در شهر در حال رفت و آمد هستند.

در آخرین روزهای فعالیت دولت دوازدهم، اوضاع در خیلی از ‌بخش ها چنگی به دل نمی‌زند. از حالا باید برای دولت جدید دعا بکنیم که بتوانند در جمع و جور کردن خرابی‌ها موفق عمل نمایند. برای آن‌ها کوهی ازمشکلات چشمک می‌زنند. چاره‌ای نیست، باید همت بکنند و بی‌تدبیری‌های مدعین تدبیر را در مسیر صحیح قرار بدهند.
بحث سلامت مردم و جامعه و استفاده بهینه از همه امکانات برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی امری ضروری است. رها کردن موضوع مهمی چون این بحث و پائین آوردن فتیله برخی از اقدامات ضروری، نتیجه‌اش بالا رفتن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا می‌شود.
این روزها همه می‌پرسند که مگر چه اتفاقی روی داده است که به یکباره خاموشی‌ها گسترده می‌شود، قطع آب رونمایی می‌شود، کرونا و مبتلایان به آن سیر صعودی پیدا می‌کنند، قیمت‌ها همچنان به دنبال یافتن قله های جدید هستند، چرا این جوری شده است؟ مردم تازه می‌خواستند شیرینی و حلاوت انتخابات را مزه بکنند که با رفتار های آزار دهنده مواجه شده اند.
با این تفاسیر، مردم ایران، مردمی مقاوم، نترس و عاشق مملکت و دین و ایمانشان هستند. این روزها می‌گذرند، سختی‌ها و کمبودها سایه‌شان بر سر این ملت مقاوم باقی نمی مانند. ملت به دولت جدید امید بسته، هرچند که سخت است ولی پایان دادن به همه نابسامانی‌ها به مرور شدنی است. تحمل می‌کنیم و حرکت‌های ایذایی برخی‌ها را به تماشا می‌نشینیم تا ایامی که امیدواریم سرنوشت خوبی برای ملت مسلمان ایران رقم بزند، از راه برسد.
حال مرم نباید اجازه بدهند که با کاهش شدت حساسیت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زمینه ابتلای تعداد بیشتری به ویروس منحوس کرونا فراهم شود. تا آغاز فعالیت رسمی دولت جدید یک عزم ملی برای رعایت کامل موارد پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید۱۹ مورد نیاز است. اقدامی که می‌تواند عرق شرمندگی بر پیشانی مسئولین کم کار بنشاند و آن‌ها را در نزد وجدان‌شان شرمنده و خجل بکند. والسلام.

کد خبر : 19101

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس