سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: شنبه 3 جولای 2021 | 00:57 ق.ظ

استقبال شهردار اردبیل از برنامه های بانوان رسانه ای استان / تداوم برنامه فرهنگی _ورزشی در سه شنبه های بدون خودرو توسط بانوان رسبان

استقبال شهردار اردبیل از برنامه های بانوان رسانه ای استان / تداوم  برنامه فرهنگی _ورزشی در سه شنبه های بدون خودرو توسط بانوان رسبان شهردار اردبیل  در جمع بانوان رسانه ای ضمن اسقبال از اقدامات و برنامه های بانوان رسبان  گفت: دومین پارک بانوان در زمینی به مساحت ۵ هکتار در اردبیل ایجاد می شود.

حمید لطف اللهیان نقش بانوان در توسعه فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و اقتصادی جامعه بسیار مهم برشمرد و اظهار کرد: برای اجرای دومین پارک بانوان مکان یابی صورت و نقشه های لازم تهیه  شده است و حال حاضر در مرحله شناسایی پیمانکار هستیم .

وی با بیان اینکه این پارک در مساحت ۵ هکتاری مجهز به امکانات ورزشی، آموزشی و تفریحی ایجاد می شود افزود: در نظر داریم جهت ارائه خدمات بهتر به بانوان اردبیل در کنار امکانات کامل ورزشی ، فروشگاه های ارائه هنر دست بانوان ، مهد کودک و خانه مادر و کودک راه اندازی کنیم .

شهردار اردبیل گفت : تلاش خواهیم کرد تمام ضعف های موجود در پارک بانوان واقع در والی را در پارک جدید رفع و پارک جدید را باب دل بانوان و مجهز با امنیت بیشتر آماده و تحویل بانوان دهیم.

این مسئول درادامه با بیان اینکه بانوان رسانه ای هم باید از خدمات شهری و شهرداری ها استفاده کنند اضافه کرد: بررسی در ابعاد مختلف اقدامات شهرداری بدون غرض ورزی می تواند مسیر را برای شهرداری هموار کند و باتوجه به ظرفیت بانوان رسانه ای می توان در بحث توسعه ورزش و اقدامات فرهنگی از این مجموعه بهره برد.

شهردار اردبیل اضافه کرد: از تمامی برنامه های  فرهنگی ، هنری ، گردشگری ، اقتصادی و … بانوان رسانه ای استان اردببل حمایت می کنیم و  قطعا این بانوان می توانند از خدمات شهرداری از جمله سالن های ورزشی ، استخرها ، بازارچه های ارائه صنایع دستی خود بهره مند شوند.

این مسئول از بانوان رسانه ای استان خواستار اجرای همایش دوچرخه سواری باعنوان سه شنبه های بدون خودرو شد و گفت: قطعا بانوان رسبان با تکیه بر توانایی و قابلیت های خود در اجرای برنامه های مختلف موفق عمل خواهند کرد .

شهرداری باید از ارائه خدمات زود گذر دوری کند
لطف اللهیان در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری و منابع شهرداری متعلق به مردم است بیان کرد: شهرداری ها باید خدمات زیر ساختگی ارائه دهند و از خدمات زودگذر که جنبه نمایشی دارد پرهیز کنند چراکه توسعه شهر با خدمات زیرساختی و مهم صورت خواهد پذیرفت.

شهردار اردبیل نقد و رفتارهای غیر کارشناسی را لطمه ای به فعالیت های درست دانست و گفت : اهداف شهرداری رسیدن به خدمات کیفی و زیست پذیری بوده  و تمام خدمات از مردم برای مردم است و این خدمات قطعا در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان تاثیر گذار است .

وی گفت: تلاش می کنیم خدمات بهتر و باکیفیت تر و در شان مردم ارائه دهیم و برای اینکار نیاز به کار کارشناسی شده و رعایت ضرورت  هست و انتظار داریم متخصصان با نظر کارشناسی و نقد منصفانه در راستای اهداف شهرداری ما را یاری کنند .

کاشت گیاهان داروئی در فضای پارک های شهر / همایش دوچرخه سواری بانوان را دراردبیل هر سه شنبه اجرا می کنیم

در ادامه پروین حسینی نماینده بانوان رسانه ای استان اردبیل با بیان اینکه بانوان رسانه ای با هدف ارتقای سطح زندگی بانوان و اجرای برنامه های مختلف تشکیل یافته است گفت : ما با دور هم جمع شدن در نظر داریم در کنار ارائه خدمات به کل بانوان اصحاب رسانه  ، برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی را برای کل بانوان اردبیل اجرا کنیم و دراین راستا به حمایت مسئولان نیاز مندیم.

وی ورود بانوان به عرصه اقتصاد و اشتغالزایی راهم منوط حمایت دانست و افزود: با حمایت شهرداری می توانیم با کاشت گیاهان دارویی در پارک ها به هم دربحث بودرمانی اقدام کنیم و هم درراستای اشتغالزایی گام برداریم.

نماینده کارگروه بانوان رسانه ای استان اردبیل با بیان اینکه عصاره طبیعی  برخی گیاهان برای ترویج سلامتی استفاده می شود اضافه کرد: تنوع این گیاهان بالاست و می توان با کاشت آن در فضاهای مختلف شهری هم به زیبایی شهر و هم به سلامت شهروندان یاری رسانیم.

حسینی در راستای حمایت شهرداری ازبانوان خواستار اجازه کاشت گیاهان دارویی در پارک ها و فضاهای سبز  و غرفه ها برای ارائه محصولات صنایع دستی بانوان رسانه ای شد که شهردار با تمامی درخواست ها موافقت کرد.

وی در پایان گفت: کارگروه بانوان رسانه ای استان با حمایت شهرداری اردبیل همایش دوچرخه سواری بانوان را در محوطه شورابیل با محوریت سه شنبه های بدون خوردو هر هفته برگزار می کند و استقبال بانوان از این همایش عالی بود‌ .

کد خبر : 19097

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس