سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 جولای 2021 | 22:00 ب.ظ
فرماندار اردبیل:

صیانت از آرا را بدون هیچ اغماض مورد توجه قرار دادیم

صیانت از آرا را بدون هیچ اغماض مورد توجه قرار دادیم اردبیل- فرماندار اردبیل گفت: صیانت از آرای مردم را به کاندیداهای شوراهای شهر و روستا بدون اغماضی در سرلوحه کارها قرار دادیم.

مسعود امامی یگانه، به روند بازشماری ۱۵ درصد صندوق‌های آرای انتخابات شورای شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: به دنبال شکایت تعدادی از کاندیداها از دیروز بازشماری ۱۵ درصد صندوق‌های ششمین دوره انتخابات شورای شهر اردبیل در فرمانداری با حضور دادستان، هیئت‌های اجرایی و نظارت آغاز شده و همچنان این فرآیند ادامه دارد.

وی تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی هرگونه مغایرت را در آرای به ثبت رسیده مورد توجه قرار داده و در صورت بروز ایراد و اشکال تجدید نظرهای واقعی را انجام می‌دهند.

فرماندار اردبیل ضرورت صیانت از آرای مردم را بدون هیچ‌گونه اغماض و کوتاهی یادآور شد و گفت: ما سعی کردیم در انتخابات ۲۸ خرداد نهایت دقت را در آرای مردم به عنوان حق‌الناس انجام دهیم تا حقی از کاندیدایی ضایع نشود.

امامی یگانه افزود: کلیه نتایج در اختیار هیئت نظارت استان قرار گرفته و در صورت بروز تغییرات فاحش بازشماری ادامه خواهد داشت و چنانچه این تغییرات محسوس نباشد، روند بازشماری متوقف و در فرآیند تعریف شده تأیید انتخابات شورای شهر اردبیل به انجام می‌رسد.

فرماندار اردبیل خاطر نشان کرد: امیدواریم نتایج مطلوبی را در این فرآیند شاهد باشیم تا هیچ‌گونه ایراد و اشکال به وجود نیاید.

کد خبر : 19083

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس