سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 جولای 2021 | 21:56 ب.ظ

احداث دومین پارک بانوان دراردبیل/ متخصصان با نظر کارشناسانه و نقد منصفانه شهرداری را یاری دهند

احداث دومین پارک بانوان دراردبیل/ متخصصان با نظر کارشناسانه و نقد منصفانه شهرداری را یاری دهند شهردار اردبیل گفت: دومین پارک بانوان در زمینی به مساحت ۵ هکتار در اردبیل ایجاد می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حمید لطف اللهیان  عصر امروز در جمع گروهی از بانوان رسانه‌ای با بیان اینکه دومین پارک بانوان در زرناس ایجاد می‌شود اظهار کرد: برای اجرای دومین پارک بانوان مکان‌یابی و نقشه‌های لازم تهیه  شده و در حال حاضر در مرحله شناسایی پیمانکار هستیم.

 

وی با بیان اینکه این پارک در مساحت ۵ هکتاری مجهز به امکانات ورزشی، آموزشی و تفریحی ایجاد می شود، افزود: در نظر داریم جهت ارائه خدمات بهتر به بانوان اردبیل در کنار امکانات کامل ورزشی، فروشگاه‌های ارائه هنر دست بانوان، مهدکودک و خانه مادر و کودک هم راه‌اندازی کنیم.

شهردار اردبیل بیان کرد: تلاش خواهیم کرد تمام ضعف‌های موجود در پارک بانوان فعلی را در پارک جدید رفع و پارک جدید را با کیفیت بهتر با امکانات مجهزتر آماده و تحویل بانوان دهیم.

شهرداری باید از ارائه خدمات زودگذر دوری کند

لطف اللهیان در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری و منابع شهرداری متعلق به مردم است بیان کرد: شهرداری‌ها باید خدمات زیر ساختی ارائه دهند و از خدمات زودگذر که جنبه نمایشی دارد پرهیز کنند چرا که توسعه شهر با خدمات زیرساختی و مهم صورت خواهد پذیرفت.

شهردار اردبیل اذعان داشت: اهداف شهرداری رسیدن به خدمات کیفی و زیست‌پذیر بوده  و تمام خدمات از مردم برای مردم است و این خدمات قطعا در ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان تاثیرگذار است.

وی گفت: تلاش می‌کنیم خدمات بهتر و با کیفیت‌تر و در شأن مردم ارائه دهیم و برای اینکار  به کار کارشناسی شده و رعایت ضرورت‌ها نیاز است و انتظار داریم متخصصان با نظر کارشناسی و نقد منصفانه در راستای اهداف شهرداری ما را یاری کنند.

کد خبر : 19079

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس