سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 1 جولای 2021 | 21:37 ب.ظ
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:

کمترین تخلفات ثبت‌نامی در مدارس اردبیل ثبت شده است

کمترین تخلفات ثبت‌نامی در مدارس اردبیل ثبت شده است اردبیل- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با آغاز فصل ثبت‌نام دانش‌آموزان در مناطق مختلف کمترین تخلف و شکایت از سوی اولیای دانش‌آموزان در سامانه مورد نظر به ثبت رسیده است.

احمد ناصری ، اظهار کرد: ثبت‌نام دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی در جریان است و با اتمام ثبت‌نام پایه اول در حال حاضر ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم در حال انجام است.

وی تصریح کرد: تاکنون هیچ مشکلی در ثبت‌نام دانش‌آموزان به صورت گسترده و حاد گزارش نشده و گزارش‌های موردی نیز به سرعت رسیدگی و پاسخ مورد نظر به اولیای دانش‌آموزان ارائه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ثبت‌نام دانش‌آموزان را در پایه دهم از مردادماه و بعد از اعلام نتایج برای ورود به انتخاب رشته یادآور شد و گفت: مدیران مدارس دولتی در زمان ثبت‌نام به غیر از هزینه بیمه و کتب حق دریافت مبلغ اضافه را ندارند و همکاران ما در حوزه عملکرد و ارزیابی به شدت فعالیت مدیران را رصد می‌کنند تا تخلفی در این حوزه انجام نشود.

ناصری افزود: در سامانه شکایات اولیا از مراحل ثبت‌نام کمترین ثبت تخلفات را شاهد هستیم و در مناطق و نواحی مختلف کار ثبت‌نام دانش‌آموزان در نزدیک ترین مدرسه و با اولویت مدارس دولتی در حال انجام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: انتظار داریم اولیا در طول سال تحصیلی بنا به بضاعت و توان مالی خود مدرسه را در کارها و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی کمک کرده و با پرداخت بخشی از هزینه‌ها به مدیریت شایسته مدارس در صورت میل و رغبت کمک کنند.

ناصری اضافه کرد: هیچ‌گونه اجباری در این زمینه وجود ندارد و ما طبق قوانین و مقررات به مدیران مدارس نیز توصیه کردیم از پرداخت هزینه در هنگام ثبت‌نام پرهیز شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: مراحل ثبت‌نام و همچنین ثبت اطلاعات دانش‌آموزان در سامانه‌های مورد نظر به ویژه ثبت‌نام آنها در کتب درسی به خوبی در حال انجام است و مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

کد خبر : 19061

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس