سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 25 ژوئن 2021 | 23:46 ب.ظ
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

دولت سرمایه‌های مردم را به سمت تولید هدایت می‌کند

دولت سرمایه‌های مردم را به سمت تولید هدایت می‌کند رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: مجلس به همراه دولت جلوی دلال‌بازی‌ها و کارهای سوداگرانه را با ابزار سلبی و ایجابی گرفته و سرمایه‌های خرد، کلان و متوسط مردم را به سوی تولید و سرمایه‌گذاری در تولید و اشتغال هدایت می‌کند.

صدیف بدری  اظهار داشت: مجلس به همراه دولت جلوی دلال‌بازی‌ها و کارهای سوداگرانه را با ابزار سلبی و ایجابی گرفته و سرمایه‌های خرد، کلان و متوسط مردم را به سوی تولید و سرمایه‌گذاری در تولید و اشتغال هدایت می‌کند.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: هم‌اکنون هدف ما اصلاح سیستم مالیاتی کشور است، به طوری که دولت همکاری خوبی در این زمینه داشته و با اجرای مالیات بر عایدی سرمایه به دنبال رفع مشکلات موجود و بررسی و واکاوی تمام ابعاد است.

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مردم در انتخابات نشان دادند که برای اداره کشور نیاز به یک دولت انقلابی و جهادی دارند و هم‌اکنون نوبت مدیران و مسئولان است که در راستای رانت‌خواری و مبارزه با فساد ورود کرده و برای اصلاح سیستم مالیاتی کشور گام بردارند.

بدری تصریح کرد: عدالت‌محوری و توزیع عادلانه امکانات و ثروت برای توسعه متوازن و عادلانه کشور نیازمند مبارزه ریشه‌ای و ساختاری در دستگاه‌های اجرایی است تا بتوانیم با اشتغال‌زایی بیشتر برای حل مشکلات بیکاری جوانان اقدامات لازم و اساسی را انجام دهیم.

وی اظهار کرد: جلوگیری از هدررفت منابع و بیت‌المال و نیز حمایت از تولیدکنندگان نیازمند اصلاح سیستم مالیاتی کشور است که به همین منظور نیاز است تا اقدامات سوداگرانه هر چه سریع‌تر گرفته شود و بتوانیم با توسعه روابط بین‌الملل قدرت کشورمان را روز به روز گسترش دهیم./تسنیم

کد خبر : 19006

برچسب‌ها: , ,
کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس