سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 25 ژوئن 2021 | 23:41 ب.ظ
رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان اردبیل :

بنیاد برکت در زمینه گردشگری روستایی اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند

بنیاد برکت در زمینه گردشگری روستایی اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان اردبیل با اشاره به سرمایه‌گذاری بنیاد برکت در زمینه گردشگری روستایی در این شهرستان گفت: روستاهای مستعد توسط این بنیاد شناسایی شده است.

محمدرضا شایقی  در جلسه با مجری طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت استان اردبیل اظهار کرد: روستاهای شام اسبی، سلطان‌آباد، آراللو، آقاباقر، آقچه‌کند، کلخورا، علی‌آباد و گیلانده این شهرستان توسط بنیاد برکت شناسایی شده تا سرمایه‌گذاری در راستای توسعه گردشگری در آنها انجام شود.

به گفته وی، در آینده بنیاد برکت  در روستاهای سردابه، تازه‌کند، بودالالو، منطقه نمونه گردشگری نئور و دربند هیر نیز  سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

شایقی همکاری دوطرف در معرفی روستاهای هدف گردشگری و مناطق نمونه گردشگری را گامی در راستای توسعه این روستاها دانست و گفت: روستاهای مستعد سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری اردبیل شناسایی شده و برای رونق آنها برنامه‌ریزی می‌شود.

رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اردبیل با تاکید بر ارائه تسهیلات کم‌بهره بانکی به طرح‌های گردشگری و صنایع‌دستی در روستاهای مستعد بیان کرد: «تسهیلات ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد چهاردرصد از جمله مطالباتی است که با عملیاتی شدن آن می‌توان شاهد رونق گردشگری در روستاهای هدف بود.

کد خبر : 19003

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس