سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: جمعه 25 ژوئن 2021 | 23:32 ب.ظ
نیکزاد:

دولت سیزدهم فساد ستیز خواهد بود

دولت سیزدهم فساد ستیز خواهد بود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آقای رئیسی دولتی اسلامی و فساد ستیز خواهد بود.

علی نیکزاد پنجشنبه در آئین شکرانه حضور که در محوطه شهیدگاه اردبیل برگزار شد، افزود: دولت آینده دولتی مجاهد، پاکدست، ضد فساد و ضد انحصار خواهد بود.

وی با بیان اینکه دولت آینده انقلاب را به مسیر اصلی خود باز می گرداند، اظهار کرد: دولت آقای رئیسی در تمامی زمینه ها از جمله مباحث فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی دولت اسلامی خواهد بود و در راستای منویات مقام معظم رهبری حرکت خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه دولت رئیسی در جهت دفاع از انقلاب و نظام حرکت خواهد کرد، بیان کرد: تلاش خواهد شد دولت علاوه بر جهادی بودن مراقب و خردورز و خردمند باشد تا مشکلات عدیده مردم حل شود.

نیکزاد: دولت سیزدهم دولت فساد ستیز خواهد بود

وی با بیان اینکه اعتماد مردم به رئیسی عنایت خدا بود، اضافه کرد: پیروزی در انتخابات باعث غرور نشده بلکه مسئولیت را افزایش داده است و باید همه تلاش کنند تا به اعتماد مردم با خدمت پاسخ داده شود.

او با تقدیر از حضور گسترده و با شکوه مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ادامه داد: باعث افتخار است که اردبیلی ها در بین استانهای شمالغرب کشور بالاترین مشارکت را در این انتخابات داشتند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با گلایه از کسانی که در این انتخابات شرکت نکرده بودند، گفت: از کسانیکه در این دوره از انتخابات شرکت نکردند و یا رای باطله دادند گلامندیم چرا که نباید با رای ندادن ناراحتی خود را نشان بدهیم

نیکزاد افزود: امیدواریم با تشکیل دولت اسلامی و قوی و استفاده از ظرفیت هاو پتانسیل های داخلی با خدمت شبانه روزی جواب اعتماد مردم را بدهیم.

به گزارش ایرنا، مداحی، شعرخوانی و اجرای سرود از دیگربخش های  این آئین بود.

کد خبر : 19000

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس