سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 24 ژوئن 2021 | 13:58 ب.ظ
با رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛

نماز جمعه فردا در سراسر استان اردبیل برپا می‌شود

نماز جمعه فردا در سراسر استان اردبیل برپا می‌شود اردبیل- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: بارعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با ظرفیت کم نمازگزاران، نماز جمعه فردا در تمامی شهرستان‌های استان اردبیل برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام ناصر نصیری ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و شیوه نامه بهداشتی ستاد مقابله با کرونا فریضه نماز جمعه فردا در تمامی شهرستان‌های اردبیل برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه استفاده از مهر و سجاده شخصی در این زمینه حائز اهمیت است، گفت: درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برپایی مستمر نماز جمعه گام برداشته و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جماعات استان اردبیل همچنین خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی در راستای تداوم برنامه‌های معنوی و فرهنگی در استان اردبیل به خصوص ایام کرونا بسیار حائز اهمیت بوده و به همین منظور نیاز است تا تمام سعی و تلاش خود را به‌کار گرفته و برای استفاده از بستر فضای مجازی نهایت سعی و تلاش خود را به کار گیریم.

نصیری بیان کرد: از عموم هم استانی‌ها انتظار می‌رود برای حضور در فریضه نماز جمعه کوتاهی نکنند و از آوردن کودکان و افراد سالمند با هدف حفظ سلامتی آن‌ها جلوگیری به عمل آید.

کد خبر : 18984

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس