سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 ژوئن 2021 | 22:32 ب.ظ

جشن پیروزی انتخابات فردا در شهیدگاه اردبیل برگزار می‌شود

جشن پیروزی انتخابات فردا در شهیدگاه اردبیل برگزار می‌شود رئیس ستاد انتخابات آیت‌الله رئیسی در استان اردبیل گفت: به مناسبت ایام ولادت امام رئوف، علی‌بن موسی‌الرضا و به شکرانه مشارکت گسترده مردم عزیز ایران، جشن پیروزی انتخابات فردا ساعت ۱۸:۳۰ در شهیدگاه اردبیل برگزار می‌شود.

سیدحامد عاملی اظهار داشت: به مناسبت ایام ولادت امام رئوف، علی‌بن موسی‌الرضا و به شکرانه مشارکت گسترده مردم عزیز ایران، جشن پیروزی انتخابات فردا ساعت ۱۸:۳۰ در شهیدگاه اردبیل برگزار می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آمده است.

وی با اشاره به این که سخنران این مراسم علی نیکزاد خواهد بود، بیان کرد: شور و شعور مردم ولایتمدار استان اردبیل در پای صندوق‌های رای برگ زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم زد که برای همه دنیا مثال‌زدنی است.

رئیس ستاد انتخابات آیت‌الله رئیسی در استان اردبیل ادامه داد: تمام توان و تلاش خود را برای ایجاد ایرانی آباد و در حال توسعه به‌کارگرفته و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد.

عاملی بیان کرد: حضور مردم در روز ۲۸ خرداد ماه نقطه عطفی در برابر توطئه‌ها و نیرنگ‌های دشمنان بود که با جواب محکم و دندان‌شکن ملت ایران خنثی شد./تسنیم

کد خبر : 18973

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس