سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 ژوئن 2021 | 22:27 ب.ظ

اجرای ۶۵۰ کیلومتر پروژه راهسازی در استان اردبیل

اجرای ۶۵۰ کیلومتر پروژه راهسازی در استان اردبیل استاندار اردبیل با اشاره به اختصاص ردیف اعتباری ملی برای راههای استان بیان کرد: در حال حاضر با این اقدام، حدود ۶۵۰ کیلومتر راه در استان در حال اجرا است.

اکبر بهنامجو روز  چهارشنبه در حاشیه دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: عملیات اجرایی راهها در نقاط مختلف استان شتاب گرفته و جهش به معنای واقعی در این حوزه محقق شده است.

وی اظهار کرد: در همه جاده‌های  مواصلاتی استان از شمال تا جنوب اقدامات عمرانی و راهسازی در حال اجرا بوده و با مدیریت مناسب، این اقدام هر سال نسبت به سال گذشته بهتر می شود.

وی ضمن قدردانی از مدیریت راه استان و همکاری وزارت راه و شهرسازی،  فعال سازی و سرعت بخشی به اجرای پروژه راه آهن و راهسازی را نتیجه کار تیمی مسوولان استانی و ملی دانست.

محبوب حیدری مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در این دیدار اختصاص ردیف اعتباری برای راههای استان را یادآور شد و از اختصاص ۳۳۰ میلیارد تومان از این محل به استان در سال گذشته خبر داد.
وی در ادامه تعیین تکلیف مطالبات پیمانکاران را خواستار شد و گفت: مطالبات پیمانکاران راههای روستایی به مبلغ ۵۵ میلیارد تومان مانده که لازم است مساعدت های لازم در این خصوص انجام شود.

وی به  اجرای واحدهای مسکن ملی در استان  اردبیل اشاره کرد و از تامین زمین رایگان برای پنج هزار واحد مسکن ملی خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی نیز در این دیدار گفت: در راستای توسعه راهها و حمل و نقل ریلی ۱۲ هزار کیلومتر پروژه در حال اجرا داریم که انقلابی در این خصوص تا سال آینده ایجاد می شود.
وی به برنامه ریزی در خصوص نیروی انسانی در حوزه راه و شهرسازی اشاره کرد و از تربیت ۵۰ مدیر در سطح ملی خبر داد.

استان اردبیل ۱۸۵ کیلومتر بزرگراه، ۷۱۶ کیلومتر راه اصلی، ۷۰۲ کیلومتر راه فرعی و چهار هزار و ۷۳۸ کیلومتر راه روستایی دارد.  /ایرنا

کد خبر : 18969

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس