سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 15 ژوئن 2021 | 13:42 ب.ظ

کمیته isdo ایران زیر نظر فدراسیون جودو در استان اردبیل رونمایی شد

کمیته isdo ایران زیر نظر فدراسیون جودو در استان اردبیل رونمایی شد آیین رونمایی از کمیته isdo در اردبیل با حضور اسدلله محقق، رئیس هیات جودو استان و استادان: مهدوی خورشیدی، حسن پور علی، مهدی نوری در بزرگترین گردهمایی رزمی کاران استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته isdo اردبیل، امینی نماینده کمیته isdo (سازمان جهانی دفاع شخصی) ایران در بزرگترین رویداد دورهمی رزمی کاران استان اردبیل در سالن همایش دانشگاه آزاد واحد اردبیل از افتتاح سازمان isdoدر استان خبر داد و گفت:
اکنون شرایطی در جهان فراهم شده تا تمامی علاقمندان دفاع شخصی در کنار یکدیگر جمع شده و این رشته را بصورت تخصصی تر ، منسجم تر و علمیتر آموزش ببینند.
وی گفت: از آنجایی که دفاع شخصی فاقد سبک خاصی بود، سازمان isdo این امکان را بوجود آورده است که علاقه مندان رشته دفاع شخصی و حراست سازمان های مختلف و بادیگارد ها در این سازمان بتوانند سبک های مختلف دفاع شخصی را آموزش دیده و یا آن را توسعه دهند.
وی افزود: همه رزمی کاران می توانند عضو این سازمان شده و بصورت تخصصی این سبک را دنبال بکنند.
وی در ادامه گفت: سازمان جهانی این رشته در سال ۲۰۱۸ توسط دکتر جرج توکاتیریتیس در یونان بنا نهاده شد تا این رشته بتواند بصورت تخصصی تر و علمی تر در سطح دنیا توسعه داده شود. و این سازمان در حدود یکسال هست که در ایران توسط استاد ناصر استاد رحیمی تاسیس شده و اکنون نمایندگی این سازمان با توجه به وجود ورزشکاران مستعد در استان اردبیل تاسیس می گردد.
امینی در خصوص برگزاری مسابقات این رشته ورزشی گفت: در آینده مسابقات شهرستانی و استانی این رشته برگزار می شود و سه نفر از برگزیدگان استانی به مسابقات منطقه ای و سپس به مسابقات کشوری و در نهایت در قالب تیم ملی به مسابقات بین المللی اعزام خواهند شد.
نماینده سازمان isdo افزود: به دلیل اهمیت این رشته ورزشی، دفاع شخصی می تواند خیلی سریع توسعه یافته و جزو رشته های المپیکی شود.
امینی گفت: تکنیک های isdo مورد تائید فدراسیون جودو بوده و با یادگیری تکنیکهای مشخص و گذراندن زمان مشخصی هر فرد به رده های بالاتر سازمانی میتواند دست یابد. تکنیکهای بسیار زیادی جهت یادگیری در این سازمان وجود دارد که مربیان رشته های دیگر که عضو این سازمان خواهند شد میتوانند با مجوز رسمی از سازمان و هیات جودو درکنار آموزش سبک خود از این تکنیکها استفاده نموده و به شاگردان خود حکم رسمی دفاع شخصی اعطا نمایند.
وی افزود: خانواده ها اکنون تمایل بیشتری دارند تا فرزندانشان در رشته ورزشی دفاع شخص آموزش ببینند و در آینده دوره های مربی گری نیز در استان اردبیل برگزار خواهد شد و مدارک مورد تایید دریافت خواهند نمود.
در پایان این افتتاحیه استاد ناصر رحیمی بصورت مجازی بصورت مجازی در این مراسم حضور به عمل رساند و حمایتهای خود را بصورت کامل به نماینده سازمان در استان اردبیل اعلام نمود و از زحمات استاد اتابک امینی تقدیر نمود.
رئیس سازمان جهانی دفاع شخصی در ایران افزود: در آینده برنامه های بسیاری جهت توسعه ورزش دفاع شخصی در ایران خواهیم داشت و قطعا با برنامه ریزی های اقای امینی و استفاده ایشان از بسترهای مناسب، بزودی شاهد پیشرفت قابل توجهی در توسعه این ورزش در استان اردبیل خواهیم بود.
امینی ضمن تقدیر از زحمات استاد ناصر رحیمی و رئیس فدراسیون جودوی کشور گفت: خوشبختانه با زحمات این عزیزان رشته ورزشی isdo در ایران بسرعت در بین جوانان و سایر رده های سنی در حال رشد و گسترش است و بدون شک این سازمان در آسیا خواهد درخشید و با برنامه ریزیهای فوق العادهاستاد ناصر رحیمی باعث پیشرفت سازمان در عرصه بین الملل خواهد بود.

کد خبر : 18917

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس