سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 15 ژوئن 2021 | 13:33 ب.ظ
رئیس ستاد ثمر آیت الله رئیسی در استان اردبیل:

با انتخاب آیت الله رئیسی مردم ما به آنچه در عرصه های داخلی و خارجی، لیاقتش را دارند دست می یابند

با انتخاب آیت الله رئیسی مردم ما به آنچه در عرصه های داخلی و خارجی، لیاقتش را دارند دست می یابند رئیس ستاد ثمر آیت الله رئیسی در استان اردبیل گفت: ما در ستاد آیت‌الله رئیسی سعی داریم تا به مردم بگوییم که کنشگران سیاسی همچون آیت‌الله رئیسی آینده بهتری را برای کشور و مردم می‌سازند. علی حسن زاده نیاری در گردهمایی ستاد ثمر استان اردبیل که با حضور دکتر امیری، رئیس ستاد کشوری ثمر برگزار […]

رئیس ستاد ثمر آیت الله رئیسی در استان اردبیل گفت: ما در ستاد آیت‌الله رئیسی سعی داریم تا به مردم بگوییم که کنشگران سیاسی همچون آیت‌الله رئیسی آینده بهتری را برای کشور و مردم می‌سازند.

علی حسن زاده نیاری در گردهمایی ستاد ثمر استان اردبیل که با حضور دکتر امیری، رئیس ستاد کشوری ثمر برگزار شد، اظهار داشت: شرایط کشور حکایت از آن دارد که در انتخابات اخیر باید با اعتماد به کارنامه کاری هر شخص رای داد از این رو با مراجعه به کارنامه کاری آقای رئیسی می‌توان به راحتی متوجه اقدامات موثر ایشان بود.

وی افزود: امروز کشور ما در مرحله ای قرار دارد که با در ماشین نشستن نمی‌شود مشکلات مردم را سنجید، مردم از دولت فعلی بسیار خسته شده‌اند و امیدشان به حضور آیت‌الله رئیسی است.

حسن زاده نیاری خاطرنشان کرد: خوشبختانه تمام آحاد جامعه به سمت آیت الله رئیسی گرایش پیدا کرده‌اند، چون می دانند ایشان حتی پس از رئیس‌جمهور شدن برای حل مشکلات مردم به بین مردم خواهد رفت و هیچ‌گاه از پشت شیشه ماشین مشکلات مردم را نخواهد سنجید.

رئیس ستاد ثمر استان اردبیل تصریح کرد: مناظره‌های تلویزیونی را همه دیدند، همه مردم مشاهده می‌کنند که ایشان کوچکترین بداخلاقی چه در سال ۹۶ و چه در سال جاری به کسی نکرده است، همچنین وی کاملا با برنامه آمده و مردم این موضوع را به خوبی متوجه شده‌اند که رئیسی برای خدمت به مردم برای انتخابات ریاست جمهوری قدم برداشته است.

وی افزود: با برگزاری هر مناظره محبوبیت آیت‌الله رئیسی در جامعه افزایش یافت و تجمع مردم اهواز کاملا این موضوع را ثابت می‌کند.

حسن زاده نیاری اذعان داشت: راه خلاصی از مشکلات و توطئه‌های دشمنان حضور پرشور در صندوق‌های رای است و به امید خدا مردم در ۲۸ خرداد حماسه دیگری خواهند آفرید و با انتخاب قاطعانه آیت الله رئیسی نشان خواهند داد که قدرشناس او هستند از این لحاظ که بازستاندن کشت و صنعت مغان و بازگشت سبلان پارچه به چرخه تولید و اشتغال از تلاش های دلسوزانه ایشان برای استان اردبیل است و یقین بدانیم سایر مشکلات استان اردبیل در حوزه های مختلف نیز با نقش آفرینی و توجه ایشان در عرصه اجرایی قابل رفع خواهد بود.

وی افزود: در این چند روز باقی مانده تا انتخابات جمع شده ایم و می گوییم تنها کسی که وحدت رویه در تصمیم سازی ها، کار و تلاش برای مردم ایجاد می کند آیت الله رئیسی است و به امید خدا با این باور که عدالت چشیدنی است، به انتظار فرزند زهرا می نشینیم تا عدالت به معنای واقعی در نقطه به نقطه ایران اسلامی گسترده شده و اعتمادهای آسیب دیده ترمیم شده و مردم ما به آنچه در عرصه های داخلی و خارجی، لیاقتش را دارند دست یابندمردم ما به آنچه در عرصه های داخلی و خارجی، لیاقتش را دارند دست یابند.

کد خبر : 18914

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس