سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 ژوئن 2021 | 17:23 ب.ظ

اطلاعیه شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی خطاب به هواداران و ستادها در سراسر کشور

اطلاعیه شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی خطاب به هواداران و ستادها در سراسر کشور بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم جوانان عزیز خواهران و برادران پر نشاط و تحول خواه در ستادهای مردمی سیدابراهیم رئیسی امروز در آستانه «تحولی شجاعانه» و «حرکتی تاریخی» برای مردم قرار گرفته‌ایم و انتظار می‌رود به یاری حق، با میدان داری مردم، شاهد یک «تحوّل بزرگ» و «چرخش تعیین‌کننده» باشیم.

از این روی، ضروری ست نکات زیر مدنظر قرار گیرد :

۱. حاج آقای رئیسی از ابتدا بر مردمی بودن فعالیت ها و پرهیز از اسراف در تبلیغ تاکید داشته‌اند. مردم باید صداقت و عزم ما در غمگساری از فقیران و پرهیز از سلوک اشراف را لمس نموده و باور کنند.
بنا بر ابلاغ و تاکید ایشان، تاکید می شود از هر گونه چاپ یا نصب بنرهای بزرگ در سطح شهرها و زیاده روی در تبلیغات محیطی جدا پرهیز شود.

۲. ستادهای انتخاباتی حاج آقای رئیسی می‌بایست محل خدمت رسانی به مردم در میادین شهرها و نقاط مختلف کشور باشد.
هر کس هر توان مالی یا تخصصی دارد به جای چاپ بنر یا هزینه در تبلیغات انتخاباتی، آن را صرف خدمت مردم نماید.
کمک به گروه‌های جهادی برای خدمت رسانی به مردم ، فعالیت اقشار مختلف ستادها نظیر ویزیت رایگان پزشکان و آموزش رایگان معلمان و … پذیرایی حتی با دادن یک لیوان آب و چای و… و برخورد مناسب و گفتگو با مردم به صورت محله محور می‌بایست محور اصلی کار ستادها باشد.
تاکید می شود ستادهای مردمی به هیچ عنوان از گرفتن وجوه و حمایت های مالی پرهیز کنند و در صورت اطلاع از موارد تخلف حتما موضوع را با ستاد مرکزی در میان بگذارید.

۳. عزیزان خستگی ناپذیر و پیشتازان تحول، به فعالان دیگر و هواداران، صد باره تاکید کنید که مهم ترین کار و اقدام، تبلیغ چهره به چهره است. همان گونه که آقای رئیسی گفت، اگر عزم کنیم، «هر خانه یک ستاد» می شود. تبلیغ را ابتدا از خانواده و اقوام خود شروع کرده و بر تبلیغ بین همکاران و مردم محله خود تمرکز نمایید.

در پایان این پیام، که باید آغازی برای ایجاد موج مردمی خدمت رسانی مردم برای مردم و تبلیغ چهره به چهره باشد، از خداوند طلب توفیق می کنیم و عزم خویش را برای رقم زدن تحولی بزرگ جزم می کنیم. این آغاز راه انقلاب در گام دوم تمدن سازی است.
خدا قوت
و العاقبه للمتقین

کد خبر : 18911

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس