سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 10 ژوئن 2021 | 17:19 ب.ظ

فعالیت ستادهای مردمی با عنوان ثمر در لبیک گویی به مقام معظم رهبری برای انتخاب اصلح است

فعالیت ستادهای مردمی با عنوان ثمر در لبیک گویی به مقام معظم رهبری برای انتخاب اصلح است مشاور عالي راهبردي ستاد مركزي و مردمي ثمر کشوري و هماهنگ کننده استان های شمالغرب‌ کشور گفت: فعالیت ستادهای ثمر در راستای لبیک گویی به فرمان رهبر فرزانه انقلاب برای خلق حماسه و حضور حداکثری مردم عزیز ایران در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب اصلح است.

خدیحه جعفری با بیان اینکه تمام‌ تلاش کارساز در راستای درخشش ملت عزیز و سربلند ایران اسلامی و اقامه حماسه باشکوه در انتخابات ریاست جمهوری است، ادامه داد: با حفظ وحدت حول فرامین ولایت باید از همه ظرفیت های جامعه برای برداشتن گام های برکت آفرین با رعایت اخلاق و قانون برای تشکیل دولت پاکدست، قوی، ولایت پذیر، عدالت گستر و فسادستیز بهره برد.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را در راستاي حضور پرشور مردم در انتخابات كه نشان دهنده عزم، اقتدار و بصیرت ملی است، به کارگیریم.

جعفری خاطرنشان کرد: به عنوان خادم هموطنان و هم استانی های ولایت مدار در استان اردبیل و شمالغرب كشور اذعان ميدارم طبق فرمایش رهبر عزیزمان، ناامید سازی مردم نسبت به انتخابات و جمهوری اسلامی از طرح های دشمنان اسلام و انقلاب است.

وی اذعان داشت: در لبيك به فرمان رهبرمان همه مردم و اقشار مختلف جامعه بازاریان، کارگران،کشاورزان، دانشجویان و …با وحدت به شکل گسترده و حداكثري در راستاي حفظ اقتدار نظام، امنيت ملي پاي صندوق هاي راي حاضر خواهند شد.

جعفری گفت: در باور آيت الله رئيسي، عدالت چشیدنی و نوکری برای مردم سند افتخار است بنابراین هرچقدر هم ما بگوییم عدالت را اجرا کردیم اما مردم چیزی را احساس نکنند، فایده ای ندارد اما به لطف الهی عدالت را به مردم می چشانیم.

وی اظهار داشت: با تشكيل دولتي پاكدست، عدالت گستر، فساد ستيز آیتدالله رئیسی برای كاهش و رفع بيكاري و ايجاد اشتغال، رفع و كاهش تورم، گراني، تسهيل ازدواج جوانان، تامين مسكن و حل مشكلات معيشتي مردم اقدامات اساسی صورت خواهد گرفت.

جعفری در پایان تصریح کرد: با تشکیل دولت قوی و مردمی، شاهد بهبود زندگی، وضعيت اقتصادي و معيشتي مردم آنگونه كه در شأن ملت است، خواهیم بود.

کد خبر : 18908

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس