سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
تاریخ انتشار: یکشنبه 30 می 2021 | 09:46 ق.ظ

رئیسی نامزد اصلی مردم استان اردبیل

نادر پرستار
رئیسی نامزد اصلی مردم استان اردبیل در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، کاندیدای اصلی و مورد اعتماد مردم استان اردبیل کسی جز آیت‌اله ابراهیم رئیسی نمی‌تواند باشد.

اقدامات مؤثر، کارساز و تأثیرگذار او در اقتصاد و سیاست استان در دوران مسئولیت قوه قضائیه بر همگان روشن و آشکار می‌باشد.
مردم استان اردبیل بدون در نظر گرفتن وابستگی‌های سیاسی و بازی‌های جناحی و دیوار‌بندی های کورکورانه، نوشتن نام آیت اله رئیسی بر روی برگه‌های رأی را برای خود باید یک تکلیف بدانند.
اهالی استان اردبیل نمی‌توانند اقدام انقلابی وی در بازگرداندن دو بنگاه عظیم و بزرگ اقتصادی و رونق بخشیدن به این دو بنگاه و برآورده کردن یکی از خواست‌های مردم منطقه را فراموش بکنند.
مردم اردبیل در طول تاریخ، مردمانی قدردان، سپاسگزار و قدرشناس هستند و این بار با رأی قاطع و اکثریتی به رئیسی، مهر تأییدی بر این ویژگی و خصوصیات خود خواهند زد.
بازگرداندن کشت و صنعت مغان و آزاد کردن آن از چنگال برخی از فرصت طلبان به یکی از آرزوهای مردم منطقه تبدیل شده بود و بدون شک شجاعت در عمل و تصمیم‌گیری آیت‌اله رئیسی به عنوان نقطه عطفی در تاریخ استان به یادگار خواهد ماند.
کسانی که برای واگذاری کشت و صنعت مغان دستورات صریح داده و از آن حمایت می‌کردند از مردم استان اردبیل در جریان انتخابات ریاست جمهوری جواب دندان شکنی می‌گیرند. آنها به هر جناح و حزبی که وابسته باشند، نمی‌توانند به عوامل حراج بیت المال و نگین کشاورزی ایران و استان یعنی کشت و صنعت مغان رأی بدهند. رأی آنها در این دوره اختصاص به مردی خواهد داشت که مردانه ایستاد، مقاومت کرد و در نهایت خواسته آنها را عملی کرد و از حیف و میل بیت المال جلوگیری نمود.

کد خبر : 18884

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس