جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 می 2021 | 22:33 ب.ظ
معاون اجتماعی دادگستری اردبیل تاکید کرد؛

لزوم تشدید برخورد با اراذل و اوباش و عاملان نا امنی در اردبیل

لزوم تشدید برخورد با اراذل و اوباش و عاملان نا امنی در اردبیل اردبیل – معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: برهم زدن آرامش روانی در جامعه خط قرمز ما بوده و در این راستا با عاملان نا امنی در استان اردبیل به شدت برخورد می‌کنیم.

حجت الاسلام وحید مهدوی راد به اهمیت و ضرورت توجه به امنیت و ارتقا احساس امنیت در جامعه اشاره و اظهار کرد: تأمین امنیت آحاد جامعه و پیش بینی و پیشگیری از بروز وقوع انواع آسیب‌ها و جرایم از وظایف مراجع انتظامی و قضائی می‌باشد.

وی به موارد و عوامل تأثیرگذار در بروز انواع آسیب‌ها از جمله جرایم مرتبط با اراذل و اوباش پرداخته و گفت: باید در این خصوص راهکارهای فرهنگی اجتماعی، انتظامی و قضائی باید به کار گرفته شود. به طوری که با مرتکبین جرایم خشن و اراذل و اوباش برخورد قاطع گردیده و از تبدیل شدن آنها به الگو جلوگیری به عمل آید.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در ارتباط با جرایم مشروبات الکلی و برخورد با آنها خواستار قاطعیت در برخورد شد و افزود: دستگاه‌های دخیل در این حوزه باید با اهتمام جدی پیگیر تخلفات در این حوزه باشند.

حجت‌الاسلام مهدوی راد اخلال در نظم عمومی و آرامش روانی جامعه را خط قرمز دستگاه قضائی استان دانست و اضافه کرد: در این زمینه با هیچ کسی تعارف نداریم و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهیم کرد.

کد خبر : 18839

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس