جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 می 2021 | 22:16 ب.ظ
مدیرعامل شرکت توزیع برق اردبیل تاکید کرد؛

ضرورت صرفه‌جویی ۱۰ درصدی مصرف برق برای قطع خاموشی‌ها در اردبیل

ضرورت صرفه‌جویی ۱۰ درصدی مصرف برق برای قطع خاموشی‌ها در اردبیل اردبیل- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: برای جلوگیری از خاموشی‌های شبکه برق در اردبیل ضرورت دارد تا مردم استان نسبت به صرفه‌جویی حداقل ۱۰ درصد اقدام کنند.

حسین قدیمی  با اشاره به خاموشی‌های اخیر در شبکه توزیع برق استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به شرایط کم آبی انتظار می‌رود وضعیت متفاوتی را در استان تجربه کنیم که البته تلاش ما بر این است تا خاموشی‌ها در مناطق مختلف شهر به حداقل رسیده و با اعلام برنامه قبلی این امر اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: با اعمال خاموشی در معابر شهر و همچنین کاهش مصرف ادارات امیدواریم به شرایط متعادلی در این زمینه برسیم تا مجبور به خاموشی‌های گسترده در شهر نباشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل تصریح کرد: به زودی برنامه خاموشی‌ها به اطلاع مردم خواهد رسید که البته در این زمینه به صراحت نمی‌توان پیش‌بینی‌های قبلی را انجام داد ولی سعی و تلاشمان بر این خواهد بود تا در کنار اعمال بهینه مصرف برق در بخش صنعت، کشاورزی، اداری، تجاری و خانگی بتوانیم با همراهی مردم روزهای گرم پیش رو را سپری کنیم.

قدیمی با اشاره به اینکه از روز گذشته برخی خاموشی‌هایی در شبکه اعمال شده است، افزود: به دنبال اعمال خاموشی‌های چندین ساعته مستمر در شهر اردبیل متأسفانه بسیاری از مشترکان در تأمین نیازمندی‌های خود با مشکل مواجه بوده‌اند که با صرفه‌جویی و به حداقل رساندن خاموشی‌ها شاهد برطرف شدن مشکلات در این زمینه خواهیم بود.

کد خبر : 18833

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس