سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 می 2021 | 00:54 ق.ظ

اردبیل در سایه تلاش‌های دستگاه قضائی جزو استان‌های امن کشور است

اردبیل در سایه تلاش‌های دستگاه قضائی جزو استان‌های امن کشور است رئیس اسبق دادگستری استان اردبیل گفت: اردبیل در سایه تلاش‌های دستگاه قضائی جزو استان‌های امن و بدون دغدغه کشور است.

قاضی ناصر عتباتی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری استان اردبیل   اظهار داشت: عموم مردم و فهیم استان اردبیل در سایه زحمات و تلاش‌های مجموعه قضایی استان و نیز حمایت‌ها و پشتیبانی سایر مجموعه‌ها و دعای خبر مسئولان شاهد ارتقای مطلوب وضعیت و جایگاه دستگاه قضایی در استان‌های کشور هستیم که به برکت تلاش‌های انجام یافته است.

وی بیان کرد: در سایه تلاش‌های دستگاه قضایی هم‌اکنون اردبیل استانی امن و بی‌دغدغه است. تلاش بر این است تا همکاران نیروهای انتظامی و امنیتی و اجرایی و دولتی بستری امن برای شهروندان در حوزه‌های مختلف همراه با امنیت اجتماعی  و روانی با لیبک‌گویی به مقام معظم رهبری و تحت شعار سال مبنی بر پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی و رونق تولید را محقق کند و تلاش بر این است که در این زمینه  شاهد شکوفایی بهتر از گذشته دستگاه قضایی با فعالیت حجت‌الاسلام کثیرلو باشیم و در پایان برای همیشه عزیزان دعای خیر و از همه‌ آن‌ها طلب حلالیت دارم.

حجت‌لاسلام والمسلمین حسین کثیرلو، رئیس کل دادگستری استان اردبیل نیز در ادامه با اشاره به این که پیشگیری در بحث تخلفات انتخاباتی بسیار مهم است، اظهار کرد: تلاش ستاد تشکیل یافته در این زمینه باید ارتقا یابد تا انتخاباتی پرشور و باشکوه در استان اردبیل همانند استان‌های دیگر برگزار شود.

به گزارش تسنیم، امروز ناصر عتباتی رئیس اسبق دادگستری استان اردبیل، مسئولیت خود را در این استان به اتمام رسانده و برای شروع مسئولیت جدیدش این استان را به مقصد آذربایجان غربی ترک می‌کند./تسنیم

کد خبر : 18814

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس