جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 می 2021 | 00:46 ق.ظ
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان اردبیل:

برنامه‌های نامزدها باید با تعریف و تبیین شفافیت‌سازی شود

برنامه‌های نامزدها باید با تعریف و تبیین شفافیت‌سازی شود سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان اردبیل گفت: بیان کردن نظرات مدیریتی نیازمند ارائه به صورت شفاف است تا برای مردم قابل شناخت باشد.

شهرام محمدی ظهر امروز در دیدار با برخی مسئولان و رسانه‌ها در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر به عنوان یکی از مقوله‌های مهم در استان به دنبال هویت‌سازی در مکتب انقلاب اسلامی هستیم که سبب انتخاب فرد اصلح و شایسته نیز می‌شود، چرا که علاوه بر معرفی حکمران مناسب در جلب اعتماد مردمی نیز نقش‌آفرین است.

وی با اشاره به این که برخی با شفافیت‌سازی مخالف و در این زمینه انتقاداتی دارند، بیان کرد: به عقیده برخی شفافیت آرا می‌تواند تبعات اجتماعی منفی برای داوطلبان و کاندیداها داشته باشد در حالی که در مجموع هدف اصلی در انتخابات اندیشه‌پروری در بین اذهان عمومی است.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان اردبیل بیان کرد: تعریف و تبیین شفافیت در حوزه‌های مختلف باید به شکل مناسب و قابل قبول باشد و اجرای این طرح در سه مرحله انجام شدنی است به طوری که زندگی شخصی و اموال کاندیداها قبل از حضور در انتخابات احراز شود، در طی تبلیغات شخصیت کاندید مورد نظر صحت‌سنجی شود و در نهایت بعد از انتخابات عملکرد کاندیداها و تغییرات احتمالی مورد توجه واقع شود.

محمدی بیان کرد: بیان کردن نظرات مدیریتی نیازمند ارائه به صورت شفاف است تا برای مردم قابل شناخت باشد و با توجه به سوابق ناموفق برخی از شورای شهر در سطح کشورمان، هم‌اکنون اجرای طرح شفاف‌سازی یکی از مطالبات مردم برای شناخت بهتر انتخاب خود است.

وی تصریح کرد: برگزاری انتخابات شورای شهرها برای تحقق رویکرد مطالبه‌محوری اولویت اساسی است و در این زمینه رابطه ملت و دولت تقویت‌سازی نیز خواهد شد و زمینه پشتیبانی مردم از نظام حاکمیتی فراهم می‌شود که این مسئله امری موفق در انتخابات پیش رو به دنبال خواهد داشت./تسنیم

کد خبر : 18811

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس