سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 می 2021 | 00:44 ق.ظ
امام جمعه اردبیل:

مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی بالاتر از رقابت‌های جناحی است

مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی بالاتر از رقابت‌های جناحی است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: هم‌اکنون مهم‌تر ازرقابت‌های جناحی، حزبی و سیاسی برای نظام مقدس اسلامی مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است.

آیت‌الله سیدحسن عاملی ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر انتظار ما از کاندیداها، طرفداران، مسئولان و دستگاه‌های مربوطه ایجاد بستر لازم و مناسب برای مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است.

وی بیان کرد: در این شرایط و برهه‌های حساس که دشمنان دنبال نفوذ و ایجاد توطئه در بین مردم هستند نیاز است تا به جای تخریب یکدیگر مشارکت و همکاری جایگزین شود و فضای سالم انتخابات از هر گونه آلودگی مصون بماند، چرا که هر فرد طبق سلایق و علایق خود به کاندیدای مورد نظر رأی خواهد داد و برخی اقدامات اتباه و نسنجیده در این زمینه قابل قبول نیست.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: رعایت احترام متقابل و پای‌بندی به اصول و قوانین انتخابات سالم انتظار مهم ما از کاندیداها و طرفداران آن‌ها است، به خصوص در شرایطی که در آستانه انتخابات قرار گرفته‌ایم و فضای تبلیغات انتخاباتی به سرعت در حال شکل‌گیری است.

عاملی بیان کرد: توهین‌، تخریب و افتراء در این فضا قابل قبول نیست و به همین منظور نیاز است تا به سمتی حرکت کنیم که زمینه ارتقای مشارکت عمومی بهترین بستر انتخاباتی باشد و زمینه کسب اعتماد عمومی را فراهم کند، چرا که هم‌اکنون مهم‌تر ازرقابت‌های جناحی، حزبی و سیاسی برای نظام مقدس اسلامی مشارکت حدأکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است.

وی تصریح کرد:‌ معرفی ملاک‌ها و شاخص‌های یک فرد انقلابی و جهادگر به عنوان خادم ملت باید مورد توجه قرار گیرد تا مردم بتوانند با معرفی شایسته‌ترین افراد مناسب‌ترین شخص در این زمینه را انتخاب کنند و این شخص در عرصه‌های جهانی و بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران را پایبند به حاکمیت مردمی کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت:‌ درصدد هستیم با همکاری دستگاه‌های مربوطه و استاندار اردبیل آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی را در حوزه‌های مختلف به تحقق برسانیم که این موضوع نیز در حل مشکلات و نارسایی‌ها بسیار نقش شایانی خواهد داشت./تسنیم

کد خبر : 18808

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس