جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 می 2021 | 00:13 ق.ظ
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل:

بسیجیان در طرح‌های محرومیت‌زدایی هلال احمر اردبیل مشارکت می‌کنند

بسیجیان در طرح‌های محرومیت‌زدایی هلال احمر اردبیل مشارکت می‌کنند اردبیل – مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: از ظرفیت‌های بسیج در طرح‌های بشردوستانه و داوطلبانه امدادی جمعیت هلال احمر این استان از جمله اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی استفاده خواهد شد.

عزت‌الله ضربی روز سه‌شنبه در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری با بسیج سازندگی اظهارکرد: آموزش همگانی اعضای بسیج و خانواده‌های آنها ، تربیت مربی از بین نیروهای بسیجی واجد شرایط و همکاری در برنامه‌های محرومیت‌زدایی و فعالیت‌های جهادی از دیگر زمینه‌های همکاری بر اساس این تفاهم‌نامه است.

وی ادامه داد: استفاده از نیروهای جمعیت هلال احمر در برنامه‌های بسیج، همکاری با کاروان‌های سلامت و جهادی، همکاری در جمع‌آوری مشارکت‌های مردمی، فراخوان جذب بسیجیان برای عضویت در جمعیت هلال احمر، هم‌افزایی و همکاری نیروهای بسیج و هلال احمر در حوادث و سوانح و ایجاد تاب‌آوری در جامعه برای کاهش آلام بشری تعهدات بسیج سازندگی در این تفاهم‌نامه است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهارکرد: تشکیل کارگروه مشترک استانی و شهرستانی، تولید محتواهای آموزشی و فرهنگی، انجام پروژه‌های داوطلبانه و بشردوستانه مشترک، انجام تمرینات مشترک امداد و نجات، تشکیل تیم‌های امداد و نجات و مسائلی از این دست هم جزو تفاهم‌های مشترک طرفین در این تفاهم‌نامه است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اردبیل هم در این جلسه با اشاره به اینکه حضور سفید و قرمزپوشان هلال احمر، آرامش‌بخش است، ادامه داد: فعالیت‌های هر ۲ سازمان به صورت داوطلبانه، برای مردم و از بطن مردم بوده که این امر در فعالیت‌های جهادی نیز مشهود است و انعقاد این تفاهم‌نامه برای پیشبرد اهداف انسان‌دوستانه مثمرثمر می‌باشد./ایرنا

کد خبر : 18790

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس