سه شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 20 می 2021 | 00:11 ق.ظ
استاندار اردبیل :

امید،آفرینی هنرمندانه برای مردم ویژگی بارز روابط عمومی‌ها است

امید،آفرینی هنرمندانه برای مردم ویژگی بارز روابط عمومی‌ها است اردبیل – استاندار اردبیل با مهم ارزیابی کردن جایگاه روابط عمومی‌ها تاکید کرد که امیدآفرینی هنرمندانه برای مردم ویژگی بارز روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی است.

اکبر بهنامجو روز سه‌شنبه در آیین گدامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی بیان کرد: روابط عمومی‌ها در همه مقاطع نقش برجسته‌ای در ایجاد ارتباط و تعامل بین مردم و مسئولان دارند.

وی اظهارکرد: مردم با اطلاع‌رسانی هنرمندانه فعالان روابط عمومی از اقدامات انجام گرفته آگاهی می‌یابند و این موضوع در امیدافرینی در بین همه اقشار تاثیرگذار است.

استاندار اردبیل به قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و اقدامات روابط عمومی‌ها را در ارتقای میزان مشارکت با اهمیت دانست.

بهنامجو به اقدامات انجام گرفته در حوزه‌های مختلف عمرانی استان از جمله توسعه راه‌ها ، افزایش میزان سرمایه گذاری صنعتی و تامین زیرساخت برای این واحدها و رشد و توسعه بخش کشاورزی ، گلخانه و صنایع تبدیلی در استان اشاره کرد و خواستار انتقال حجم اقدامات انجام گرفته در استان به مردم شد.

مشاور استاندار و مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت روابط عمومی‌ها گفت: همچنان با جایگاه آرمانی روابط عمومی‌ها فاصله داریم، ولی اهمیت این جایگاه نسبت به گذشته بیشتر برای همگان ملموس شده است.

غلامحسین غاربی ارتقای جایگاه و نقش روابط عمومی‌ها را در گرو آموزش و بالا رفتن توان علمی و تجربی دانست و از برگزاری دوره‌های آموزشی در چند سال اخیر برای روابط عمومی به صورت حضوری و مجازی خبرداد.

وی با اشاره به تهدیدات نرم دشمنان علیه کشور ، تقویت جایگاه ارتباطات و روابط عمومی را از جمله موارد مهم در خنثی سازی تبلیغات سوء دشمنان عنوان کرد.

در این آیین ، مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان راهکارهای خود را برای رفع موانع روابط عمومی‌ها و بهبود عملکرد این حوزه ارائه کردند و در پایان از روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی با اهدای لوح قدردانی شد./ایرنا

کد خبر : 18787

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس