جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 می 2021 | 23:42 ب.ظ
رئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل خبر داد:

آغاز جلسه ارزیابی کاندیداها/۳۰نفر به مرحله فینال می‌رسند

آغاز جلسه ارزیابی کاندیداها/۳۰نفر به مرحله فینال می‌رسند ایرانی جم،رئیس جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل گفت: از امروز جلسه ارزیابی برنامه‌های کاندیداها در کمیته‌های تخصصی جامعه اسلامی اصناف و بازاریان آغاز شد تا توسط اعضای این کمیته‌ها نفرات برگزیده راهی مرحله فینال شوند.

دومین جلسه ارزیابی کاندیداها توسط کمیته اجتماعی جامعه اسلامی اصناف و بازار آغاز و به دلیل تعدد کاندیداهای علاقمند به حضور در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، قرار شد در دو روز کاندیداهای علاقمند به حضور در این کمیسیون مورد ارزیابی قرار گیرد تا در نهایت کاندیداهای برگزیده راهی مرحله فینال شوند.

در مدت بیش ۲ ونیم ساعت جلسه اول، این کمیته با حضور اکثریت اعضا برگزار و ۶ نفر از کاندیداهای شورای شهر برنامه‌ها و دیدگاه‌های خود را مطرح کردند تا اعضای محترم کمیته اجتماعی در این زمینه به شور و داوری بپردازند.

با انصراف یکی از کاندیداها،فردا نیز قرار است رزومه و برنامه‌های کاری پنج کاندیدای دیگر در این کمیته مورد بررسی قرار گیرد تا از هفته آینده فعالیت سایر کمیته‌ها آغاز شود.

قرار است ۹ جلسه برای ارزیابی برنامه‌ها و توانمندی کاندیداهای شوراهای شهر اردبیل در قالب کمیته‌های مختلف برگزار شده و در هفته‌های آینده۳۰نفر منتخب جامعه اسلامی اصناف و بازاریان راهی مرحله نهایی شوند.

در مرحله نهایی که جلسات آن با حضور تمامی اعضای مجمع بازار برگزار خواهد شد از جمع کاندیداهای مورد اعتماد جامعه اسلامی اصناف و بازاریان۱۶ نفر به عنوان عضو اصلی و علی‌البدل به عنوان کاندیداهای مورد حمایت این تشکل معرفی و به عموم همشهریان لیست مورد حمایت ارائه شود.

تمام تلاش ما بر این است تاچند روز مانده به زمان قانونی تبلیغات که۲۰ خرداد خواهدبود، لیست نهایی کاندیداهای مورد حمایت جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل منتشر و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

ما کار را مرحله به مرحله و با بررسی دقیق توانمندی کاندیداهای شورای شهر اردبیل به پیش برده و در نهایت بدون جانبداری سیاسی، حزبی و یا جناحی با نظر متخصصان و شایستگان شهر کاندیداهای مورد مورد حمایت جامعه اسلامی اصناف و بازاریان معرفی خواهند شد.

کد خبر : 18778

کانال تلگرام دایاق
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
صفرتا ارائه محصولات مجازی
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس